Derby Zagłębia Ruhry nie zawiodły! Kapitalne widowisko! [SKRÓT]

Borussia Dortmund zremisowała z Schalke 04 4:4, emocji w spotkaniu nie brakowało!

Już od początku Borussia rzuciła się do ataku i po niespełna pół godzinie gry prowadziła już 4(!!!) do zera! Schalke nie miało żadnego pola do popisu w pierwszej połowie, uznając wyższość klubu z Dortmundu. Klub z Gelsenkirchen oddał pole do popisu tylko w pierwszej połowie, w drugiej odsłonie pokazał się zdecydowanie z innej strony! Nieco po ponad godzinie gry zawodnicy Tedesco zdobyli dwie bramki i pomimo niekorzystnego wyniku objęli inicjatywę w tym spotkaniu i cały czas poszukiwali sytuacji do strzelenia kolejnych bramek. Nieco przed zakończeniem spotkania, Caliguri zdobył trzecią bramkę dla gości. W doliczonym czasie gry Naldo strzelił bramkę, wyrównując wynik spotkania!

Kibice oraz dziennikarze na Twitterze śmiało twierdzą, że spotkanie może aspirować do miana najlepszego w tym sezonie Bundesligi!