Weekendowy Rozkład Jazdy #1 - piłka nożna w polskiej TV [17-20.08.18]

Weekendowy Rozkład Jazdy #1 - piłka nożna w polskiej TV [17-20.08.18]

W tym roku na rynku praw telewizyjnych do poszczególnych rozgrywek nastąpiło kilka zmian. W nadchodzącym sezonie hiszpańską La Ligę zobaczymy już nie tylko w Eleven Sports, a na antenach polskiego Eurosportu zagości DFB Pokal. Jeżeli nie macie czasu i ochoty na szukanie meczów swoich ulubionych drużyn w ramówkach stacji telewizyjnych, przygotowaliśmy dla Was idealną propozycję! Co piątek zaprosimy na rozpiskę wszystkich spotkań transmitowanych w trakcie weekendu w polskiej telewizji, zaczynamy! W ten weekend warto zwrócić uwagę na hitowe starcie Premier League w Londynie i na daną przez Eleven Sports możliwość wyboru spośród trzech spotkań Serie A w niedzielny wieczór.

Piątek 17 sierpnia 2018:

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 5.kolejka: Cracovia - Zagłębie Lubin (Eurosport 2)

19:30 Mistrzostwa Świata kobiet do lat 20 - ćwierćfinał: Niemcy - Japonia (Eurosport 2)

20:15 La Liga Santander - 1.kolejka: Girona FC - Real Valiadolid (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała

20:30 LOTTO Ekstraklasa - 5.kolejka: Miedź Legnica - Korona Kielce (Canal+Sport)
komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Legnicy)
reporterzy: Sonia Śledź, Bartosz Ignacik, Żelisław Żyżyński

20:30 Fortuna 1.liga - 5.kolejka: Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport Extra)
komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Mielca)
reporter: Paweł Ślęzak

20:45 DFB Pokal: FC Schweinfurt - Schalke 04 (Eurosport 2)

20:45 Sky Bet Championship - 3.kolejka: Birmingham City – Swansea City (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Grzywacz - Sebastian Chabiniak

22:15 La Liga Santander - 1.kolejka: Real Betis - Levante (Canal+Sport 2)
komentarz: Rafał Wolski - Leszek Orłowski
 

Sobota 18 sierpnia 2018:

13:30 Premier League - 2.kolejka: Cardiff City - Newcastle United (Canal+Sport 2)
komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny

15:30 DFB Pokal: SV Drochtersen Assel - Bayern Monachium (Eurosport 1)

16:00 Premier League - 2.kolejka: West Ham United - Bournemouth (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki

16:00 Sky Bet Championship - 3.kolejka: Millwall FC – Derby County (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak

17:00 Tipico Bundesliga - 3.kolejka: FC Red Bull Salzburg - TSV Prolactal Hartberg (Sportklub)
komentarz: Adam Kotleszka

17:45 Fortuna 1. liga - 5.kolejka: Chrobry Głogów - Raków Częstochowa (Polsat Sport)
komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Głogowa)
reporter: Grzegorz Michalewski

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 5.kolejka: Wisła Płock - Arka Gdynia (Canal+Sport i nSport+)
komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

18:00 Serie A TIM - 1.kolejka: AC Chievo Verona – Juventus FC (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Mateusz Święcicki - Dominik Guziak

18:15 La Liga Santander - 1.kolejka: Celta Vigo – RCD Espanyol (Eleven Sports 1)
komentarz: Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała

18:30 Premier League - 2.kolejka: Chelsea - Arsenal (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki

18:30 Sky Bet Championship - 3.kolejka: Preston North End – Stoke City (Eleven Sports 3)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

20:15 La Liga Santander - 1.kolejka: Villarreal CF – Real Socieded (Canal+)
komentarz: Piotr Laboga - Leszek Orłowski

20:30 LOTTO Ekstraklasa - 5.kolejka: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (Canal+Sport)
komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maciej Klimek

20:30 Serie A TIM - 1.kolejka: S.S. Lazio – SSC Napoli (Eleven Sports 2)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

22:00 Major League Soccer - 25.kolejka: Seattle Sounders FC - Los Angeles Galaxy (Eurosport 2)

22:15 La Liga Santander - 1.kolejka: FC Barcelona – Deportivo Alavés (Eleven Sports 1)
komentarz: Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała



Niedziela 19 sierpnia 2018:

14:30 Premier League - 2.kolejka: Manchester City – Huddersfield (Canal+)
komentarz: Przemysław Pełka - Rafał Nahorny

14:30 Eredivisie - 2.kolejka: Feyernoord - Excelsior (Polsat Sport Extra)

15:30 LOTTO Ekstraklasa - 5.kolejka: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec (Canal+Sport)
komentarz: Bartosz Gleń - Maciej Murawski (z Warszawy)

15:30 DFB Pokal: FC Viktoria Koln - RB Leipzig (Eurosport 1)

17:00 Premier League - 2.kolejka: Brighton and Hove Albion - Manchester United (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 5.kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków (Canal+)
komentarz: Rafał Wolski - Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
reporterzy: Bartosz Ignacik, Adam Westfal

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (Canal+Sport)
komentarz: Rafał Dębiński - Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

18:00 Serie A TIM - 1.kolejka: Torino FC – AS Roma
komentarz: Julian Kowalski - Tomasz Zieliński

18:00 Fortuna Liga - 5.kolejka:  AC Sparta Praha - 1. FK Pribram (Polsat Sport Extra)

18:15 La Liga Santander - 1.kolejka: Eibar - Huesca (Canal+Now)
komentarz: Piotr Laboga - Leszek Orłowski

20:15 La Liga Santander - 1.kolejka: Rayo Vallecano – Sevilla FC (Eleven Sports 2)
komentarz: Sebastian Chabiniak - Tomasz Ćwiąkała

20:30 Serie A TIM - 1.kolejka: US Sassuolo Calcio – Inter Mediolan (Eleven Sports 1)*
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

20:30 Serie A TIM - 1.kolejka: Parma Calcio 2013 - Udinese Calcio (Eleven Sports 3)*
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

20:30 Serie A TIM - 1.kolejka: Bologna FC - SPAL 2013 (Eleven Sports 4)*
komentarz: Julian Kowalski - Piotr Czachowski
 

*Zapowiadane wcześniej mecze UC Sampdoria – ACF Fiorentina i AC Milan – Genoa CFC zostały odwołane z powodu wtorkowej katastrofy w Genui.


22:00 Major League Soccer - 25.kolejka: Atlanta United - Columbus Crew SC (Eurosport 2)

22:15 La Liga Santander - 1.kolejka: Real Madryt - Getafe (Canal+Sport)
komentarz: Adam Marchliński - Leszek Orłowski

Poniedziałek 20 sierpnia 2018:

16:00 Mistrzostwa Świata kobiet do lat 20 - półfinał (TVP Sport i Eurosport 1)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 5.kolejka: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (Eurosport 2)

19:30 Mistrzostwa Świata kobiet do lat 20 - półfinał (TVP Sport i Eurosport 1)

20:00 La Liga Santander - 1.kolejka: Valencia CF – Atlético Madryt (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Tomasz Ćwiąkała (z Estadio Mestalla)

20:30 Serie A TIM - 1.kolejka: Atalanta Bergamo – Frosinone Calcio (Eleven Sports 2)
komentarz: Dominik Guziak - Piotr Dumanowski

20:45 DFB Pokal: SpVgg Greuther Furth - Borussia Dortmund (Eurosport 2)

21:00 Premier League - 2.kolejka: Crystal Palace - Liverpool FC (Canal+Sport 2)
komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny

22:00 La Liga Santander - 1.kolejka: Athletic Bilbao - Leganes (Canal+Sport)
komentarz: Piotr Laboga - Wojciech Jagoda
 

Zobacz także
Adrian Mierzejewski liczy na powołanie od Jerzego Brzęczka

Adrian Mierzejewski liczy na powołanie od Jerzego Brzęczka

Polska bez zmian w rankingu FIFA

Polska bez zmian w rankingu FIFA

Jedenastka ósmej kolejki LOTTO Ekstraklasy

Jedenastka ósmej kolejki LOTTO Ekstraklasy

Wielki hit transferowy Bayernu?!

Wielki hit transferowy Bayernu?!

Problemy Juventusu po transferze Ronaldo?!

Problemy Juventusu po transferze Ronaldo?!

Zobacz więcej
Co to było?! Ogromny kiks Lulicia! [WIDEO]

Co to było?! Ogromny kiks Lulicia! [WIDEO]

Cudowna bramka w Lidze Europy! WOW! [WIDEO]

Cudowna bramka w Lidze Europy! WOW! [WIDEO]

Zawodnik Realu chce zmienić narodowość!

Zawodnik Realu chce zmienić narodowość!

Koniec Rakiticia w Barcelonie?!

Koniec Rakiticia w Barcelonie?!

Znany powód przesunięcia Mączyńskiego

Znany powód przesunięcia Mączyńskiego

Ojciec Aubameyanga został selekcjonerem Gabonu!

Ojciec Aubameyanga został selekcjonerem Gabonu!

Polecamy
Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]