Weekendowy Rozkład Jazdy #12 - piłka nożna w polskiej TV [09-12.11.18]

Weekendowy Rozkład Jazdy #12 - piłka nożna w polskiej TV [09-12.11.18]

Rozpoczyna się ostatni ligowy weekend przed listopadową przerwą reprezentacyjną. Weekend szczególny, ponieważ już w niedzielę setna rocznica niepodległości. To nie oznacza jednak, że Ekstraklasa przestaje grać - wręcz przeciwnie, na 11 listopada zaplanowano hit kolejki pomiędzy Jagiellonią Białystok a Lechem Poznań. W ten sam dzień w Anglii rozegrane zostaną m.in. derby Manchesteru. Co jeszcze czeka nas podczas najbliższych czterech dni? Wszystko jest w poniższej rozpisce!

Piątek 9 listopada 2018:

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 15.kolejka: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Eurosport 2)
komentarz: Tomasz Lach - Maciej Żurawski (z Zabrza)

18:30 Bundesliga 2 - 13.kolejka: SC Paderborn 07 – Holstein Kiel
komentarz: Michał Mitrut - Marcin Gazda

20:30 LOTTO Ekstraklasa - 15.kolejka: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (Canal+Sport)
komentarz: Bartosz Gleń - Maciej Murawski (ze Szczecina)

20:30 Serie A TIM - 12.kolejka: Frosinone Calcio – ACF Fiorentina (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski

20:30 Bundesliga - 11.kolejka: Hannover 96 – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 2)
komentarz: Patryk Mirosławski - Dominik Guziak

20:45 Fortuna 1. liga - 18.kolejka: GKS Tychy - Odra Opole (Polsat Sport Extra)
komentarz: Grzegorz Michalewski - Janusz Kudyba (z Tychów)

21:00 La Liga Santander - 12.kolejka: Levante UD – Real Sociedad (Eleven Sports 3)
komentarz: Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała

21:00 The Emirates FA Cup - 1.runda: Haringey Borough – AFC Wimbledon (Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Grzywacz

Sobota 10 listopada 2018:

13:00 La Liga Santander - 12.kolejka: Real Valladolid - Eibar (Canal+Sport i nSport+)

13:00 Bundesliga 2 - 13.kolejka: 1. FC Köln – Dynamo Drezno (Eleven Sports 2)
komentarz: Patryk Mirosławski - Marcin Gazda

13:30 Premier League - 12.kolejka: Cardiff City - Brighton (Canal+Sport 2)
komentarz: Andrzej Twarowski - Przemysław Rudzki

13:30 The Emirates FA Cup - 1.runda: Maidenhead United – Portsmouth FC (Eleven Sports 3)
komentarz: Marcin Grzywacz

14:00 Fortuna Liga - 11.kolejka: MFK Karvina - AC Sparta Praha (Polsat Sport Extra)
komentarz: Mariusz Hawryszczuk - Marcin Kalita

15:00 Serie A TIM - 12.kolejka: Torino FC – Parma Calcio 1913 (Eleven Sports 4)
komentarz: Piotr Dumanowski - Mikołaj Kruk

15:30 LOTTO Ekstraklasa - 15.kolejka: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (nSport+)
komentarz: Rafał Dębiński - Tomasz Wieszczycki (z Płocka)

15:30 Bundesliga - 11.kolejka: Fortuna Düsseldorf – Hertha BSC (Eleven Sports 3)
komentarz: Dominik Guziak - Tomasz Ćwiąkała

15:30 Bundesliga - 11.kolejka: Werder Brema - Borussia Monchengladbach (Canal+Sport)

16:00 Premier League - 12.kolejka: Huddersfield - West Ham (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki

16:15 La Liga Santander - 12.kolejka: Getafe - Valencia (Canal+Now)

17:45 Fortuna 1. liga - 18.kolejka: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice (Polsat Sport Extra)
komentarz: Szymon Rojek - Tomasz Łapiński (z Bielska-Białej)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 15.kolejka: Lechia Gdańsk - Cracovia (Canal+Sport)
komentarz: Rafał Wolski - Wojciech Jagoda (z Gdańska)

18:30 Bundesliga - 11.kolejka: Borussia Dortmund – Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak (z Dortmundu)

18:30 La Liga Santander - 12.kolejka: Atlético Madryt – Athletic Club (Eleven Sports 4)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Tomasz Ćwiąkała

18:30 Premier League - 12.kolejka: Crystal Palace - Tottenham Hotspur (Canal+Sport 2)
komentarz: Piotr Domagała - Michał Gutka

20:30 LOTTO Ekstraklasa - 15.kolejka: Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin (Canal+Sport)
komentarz: Adam Marchliński - Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

20:30 Serie A TIM - 12.kolejka: Genoa CFC – SSC Napoli (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

20:45 La Liga Santander - 12.kolejka: Girona - Leganes (nSport+)

21:00 Copa Libertadores - finał: Boca Juniors - River Plate (Sportklub)
komentarz: Bartłomiej Rabij

Niedziela 11 listopada 2018:

12:00 La Liga Santander - 12.kolejka: Deportivo Alavés – SD Huesca (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Marcin Gazda

12:30 Serie A TIM - 12.kolejka: Atalanta Bergamo – Inter Mediolan (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski

13:00 Premier League - 12.kolejka: Liverpool - Fulham (Canal+Sport 2 i Canal+ 4K)
komentarz: Przemysław Rudzki - Michał Gutka

13:30 Bundesliga 2 - 13.kolejka: 1. FC Union Berlin – SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 3)
komentarz: Julian Kowalski - Tomasz Urban

14:30 Eredivisie - 12.kolejka: Excelsior - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News)
komentarz: Cezary Kowalski

15:00 Serie A TIM - 12.kolejka: AS Roma – UC Sampdoria (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Dominik Guziak

15:00 Serie A TIM - 12.kolejka: AC Chievo Verona – Bologna FC (Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Tomasz Zieliński

15:15 Premier League - 12.kolejka: Chelsea - Everton (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Michał Gutka

15:30 LOTTO Ekstraklasa - 15.kolejka: Korona Kielce – Piast Gliwice (Canal+)
komentarz: Adam Marchliński - Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

15:30 LOTTO Ekstraklasa - 15.kolejka: Miedź Legnica - Arka Gdynia (Canal+Sport)
komentarz: Robert Skrzyński - Krzysztof Przytuła (z Legnicy)

15:30 Bundesliga - 11.kolejka: RB Lipsk – Bayer 04 Leverkusen (Eleven Sports 3)
komentarz: Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak

16:15 La Liga Santander - 12.kolejka: FC Barcelona – Real Betis (Eleven Sports 2)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Tomasz Ćwiąkała

17:00 Tipico Bundesliga - 13.kolejka: FK Austria Wiedeń - FC Red Bull Salzburg (Sportklub)
komentarz: Łukasz Śliwa

17:30 Premier League - 12.kolejka: Manchester City - Manchester United (Canal+Sport 2 i Canal+ 4K)
komentarz: Przemysław Pełka - Rafał Nahorny


18:00 LOTTO Ekstraklasa - 15.kolejka: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (Canal+)
komentarz: Rafał Dębiński - Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku) 

18:00 Serie A TIM - 12.kolejka: US Sassuolo Calcio – S.S. Lazio (Eleven Sports 3)
komentarz: Piotr Dumanowski - Tomasz Zieliński

18:00 Bundesliga - 11.kolejka: Eintracht Frankfurt - Schalke 04 (Canal+Now)

18:30 La Liga Santander - 12.kolejka: Rayo Vallecano – Villarreal CF (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Pawłowski - Marcin Gazda

18:30 La Liga Santander - 12.kolejka: Sevilla - RCD Espanyol (Canal+Sport)

20:30 Serie A TIM - 12.kolejka: AC Milan – Juventus FC (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Dominik Guziak

20:45 La Liga Santander - 12.kolejka: Celta Vigo - Real Madryt (Canal+Sport 2 i Canal+ 4K)
komentarz: Rafał Wolski - Leszek Orłowski

21:00 Major League Soccer - ćwierćfinał: Sporting Kansas City – Real Salt Lake City (Eurosport 1)
komentarz: Tomasz Lach

23:30 Major League Soccer - ćwierćfinał: Atlanta United – New York City FC (Eurosport 1)
komentarz: Adam Kotleszka

Poniedziałek 12 listopada 2018: 

20:30 Bundesliga 2 - 13.kolejka: VfL Bochum – SV Darmstadt 98 (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak

20:45 The Emirates FA Cup - 1.runda: Hampton & Richmond Borough – Oldham Athletic (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Grzywacz

Zobacz także
Transfer Jana Bednarka? Jest chętny klub!

Transfer Jana Bednarka? Jest chętny klub!

PILNE! Poważna kontuzja Jamesa Rodrigueza!

PILNE! Poważna kontuzja Jamesa Rodrigueza!

OFICJALNIE! Wielki powrót Ranieriego!

OFICJALNIE! Wielki powrót Ranieriego!

Rekrutacja! Dołącz do redakcji Footbar!

Rekrutacja! Dołącz do redakcji Footbar!

OFICJALNIE: Zapadła decyzja ws. Solariego!

OFICJALNIE: Zapadła decyzja ws. Solariego!

Zobacz więcej
Transfer Jana Bednarka? Jest chętny klub!

Transfer Jana Bednarka? Jest chętny klub!

Wpadka Kamila Grosickiego na konferencji [WIDEO]

Wpadka Kamila Grosickiego na konferencji [WIDEO]

Niesamowita bramka reprezentantki Polski!

Niesamowita bramka reprezentantki Polski!

Brzęczek: Jutro prawdopodobnie zagramy w formacji 4-4-2

Brzęczek: Jutro prawdopodobnie zagramy w formacji 4-4-2

MARCA: Exequiel Palacios zawodnikiem Realu Madryt!

MARCA: Exequiel Palacios zawodnikiem Realu Madryt!

Klich: Bielsa otworzył mi oczy na bardzo wiele spraw

Klich: Bielsa otworzył mi oczy na bardzo wiele spraw

Polecamy
Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]