Weekendowy Rozkład Jazdy #15 - piłka nożna w polskiej TV [07-10.12.18]

Weekendowy Rozkład Jazdy #15 - piłka nożna w polskiej TV [07-10.12.18]

Bez wątpienia wiadomością tygodnia na rynku mediów sportowych w Polsce jest przejście Tomasza Ćwiąkały z Eleven Sports do Canal+. 29-letni komentator na swój pierwszy mecz na antenie stacji z plusem w nazwie będzie musiał jednak jeszcze poczekać - ale to nie oznacza, że w ten weekend ligi nie grają. Mało tego, w Major League Soccer czeka nas finał. Ostatni mecz (w końcu) rozegra również Copa Libertadores.

Piątek 7 grudnia 2018:

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice (Eurosport 2)
komentarz: Tomasz Lach - Sławomir Chałaśkiewicz (z Lubina)

18:30 Bundesliga 2 - 16.kolejka: SSV Jahn Regensburg – 1. FC Köln (Eleven Sports 2)
komentarz: Patryk Mirosławski - Marcin Gazda

20:30 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Lech Poznań - Śląsk Wrocław (Canal+Sport i Canal+4K)
komentarz: Adam Marchliński - Maciej Murawski (z Wrocławia)

20:30 Serie A TIM - 15.kolejka: Juventus FC – Inter Mediolan (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

20:30 Bundesliga - 14.kolejka: Werder Brema - Fortuna Dusseldorf (Canal+Sport 2)
komentarz: Cezary Olbrycht - Leszek Orłowski

20:45 Eredivisie - 15.kolejka: PSV Eindhoven - Excelsior (Polsat Sport Extra)
komentarz: Mariusz Hawryszczuk

21:00 La Liga Santander - 15.kolejka: Leganes - Getafe (Canal+Now i nSport+)
komentarz: Piotr Laboga - Tomasz Lipiński

21:00 Sky Bet Championship - 21.kolejka: West Bromwich Albion – Aston Villa (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

Sobota 8 grudnia 2018:

13:00 La Liga Santander - 15.kolejka: Atletico Madryt - Deportivo Alaves (Canal+Sport)
komentarz: Piotr Domagała - Leszek Orłowski

13:00 Bundesliga 2 - 16.kolejka: 1. FC Heidenheim – MSV Duisburg (Eleven Sports 1)
komentarz: Patryk Mirosławski - Marcin Gazda

13:30 Premier League - 16.kolejka: Bournemouth - Liverpool (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny

15:00 Serie A TIM - 15.kolejka: SSC Napoli – Frosinone Calcio (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

15:30 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec (Canal+Now i nSport+)
komentarz: Adam Marchliński - Maciej Murawski (ze Szczecina)

15:30 Bundesliga - 14.kolejka: FC Schalke 04 – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak (z Gelsenkirchen)

15:30 Bundesliga - 14.kolejka: VfL Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

15:30 Bundesliga - 14.kolejka: Bayern Monachium - FC Nurnberg (Canal+Sport)
komentarz: Bartosz Gleń - Grzegorz Mielcarski

16:00 Premier League - 16.kolejka: Manchester United - Fulham (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki

16:15 La Liga Santander - 15.kolejka: Valencia CF – Sevilla FC (Eleven Sports 3)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Sebastian Chabiniak

17:00 Fortuna Liga - 18.kolejka: SK Slavia Praha – FK Mladá Boleslav (Polsat Sport Extra)
komentarz: Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita

17:00 Tipico Bundesliga - 16.kolejka: FC Flyeralarm Admira - FC Red Bull Salzburg (Sportklub)
komentarz: Łukasz Śliwa

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Korona Kielce - Wisła Płock (Canal+Sport)
komentarz: Robert Skrzyński - Wojciech Jagoda (z Kielc)

18:00 Serie A TIM - 15.kolejka: Cagliari Calcio – AS Roma (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Mikołaj Kruk

18:30 Bundesliga - 14.kolejka: Hertha BSC – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1)
komentarz: Patryk Mirosławski - Tomasz Zieliński

18:30 Premier League - 16.kolejka: Chelsea - Manchester City (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki 

18:30 La Liga Santander - 15.kolejka: Villareal CF - Celta Vigo (Canal+Now)
komentarz: Cezary Olbrycht - Tomasz Lipiński

19:45 Eredivisie - 15.kolejka: Zwolle - Ajax Amstedam (Polsat Sport News)
komentarz: Cezary Kowalski

20:30 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (Canal+Sport i Canal+4K)
komentarz: Rafał Wolski - Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

20:30 Serie A TIM - 15.kolejka: S.S. Lazio – UC Sampdoria (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Piotr Czachowski

20:45 La Liga Santander - 15.kolejka: RCD Espanyol - FC Barcelona (Canal+)
komentarz: Piotr Laboga - Leszek Orłowski

20:45 Premier League - 16.kolejka: Leicester City - Tottenham (Canal+Sport 2)
komentarz: Przemysław Rudzki - Kamil Kosowski

Niedziela 9 grudnia 2018:

02:00 Major League Soccer - finał: Atlanta United - Portland Timbers (Eurosport 1)
komentarz: Tomasz Lach - Adam Kotleszka

12:00 La Liga Santander - 15.kolejka: SD Eibar – Levante UD (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Marcin Gazda

12:30 Serie A TIM - 15.kolejka: US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Piotr Czachowski

13:30 Bundesliga 2 - 16.kolejka: 1. FC Magdeburg – 1. FC Union Berlin (Eleven Sports 3)
komentarz: Patryk Mirosławski - Tomasz Urban

14:30 Eredivisie - 15.kolejka: Emmen - Feyenoord (Polsat Sport News)
komentarz: Tomasz Włodarczyk

15:00 Serie A TIM - 15.kolejka: Parma Calcio 1913 – AC Chievo Verona (Eleven Sports 2)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

15:00 Serie A TIM - 15.kolejka: Udinese Calcio – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Mikołaj Kruk

15:30 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Górnik Zabrze - Miedź Legnica (Canal+Sport)
komentarz: Rafał Dębiński - Marcin Baszczyński (z Zabrza)

15:30 Bundesliga - 14.kolejka: 1. FSV Mainz – Hannover 96 (Eleven Sports 3)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

16:15 La Liga Santander - 15.kolejka: SD Huesca – Real Madryt (Eleven Sports 1)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Sebastian Chabiniak 

17:00 Premier League - 16.kolejka: Newcastle United - Wolverhampton (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki

17:00 Fortuna Liga - 18.kolejka: AC Sparta Praha – FK Teplice (Polsat Sport News)
komentarz: Piotr Przybysz - Marcin Kalita

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (Canal+ i Canal+4K)
komentarz: Bartosz Gleń - Grzegorz Mielcarski (z Gdańska)

18:00 Serie A TIM - 15.kolejka: Genoa CFC – SPAL 2013 (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

18:00 Bundesliga - 14.kolejka: Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart (Canal+Sport)
komentarz: Edward Durda - Kazimierz Węgrzyn

18:30 La Liga Santander - 15.kolejka: Real Sociedad - Real Valladolid (Canal+Now i nSport+)
komentarz: Rafał Wolski - Krzysztof Przytuła

20:30 Serie A TIM - 15.kolejka: AC Milan – Torino FC (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Piotr Czachowski

20:30 Copa Libertadores - finał: River Plate - Boca Juniors (Sportklub)
komentarz: Marcin Grzywacz - Bartłomiej Rabij

20:45 La Liga Santander - 15.kolejka: Real Betis – Rayo Vallecano (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Pawłowski - Marcin Gazda

Poniedziałek 10 grudnia 2018:

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Arka Gdynia - Cracovia (Eurosport 1)
komentarz: Julian Kowalski - Maciej Terlecki (z Gdyni)

20:30 Bundesliga 2 - 16.kolejka: VfL Bochum – FC St. Pauli (Eleven Sports 1)
komentarz: Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak

21:00 La Liga Santander - 15.kolejka: Athletic Club – Girona FC (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Pawłowski - Marcin Gazda

21:00 Premier League - 16.kolejka: Everton - Watford (Canal+Sport)
komentarz: Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny

Zobacz także
Jagiellonia rzutem na taśmę wygrała z Wisłą Płock. Bohaterem Jakub Wójcicki

Jagiellonia rzutem na taśmę wygrała z Wisłą Płock. Bohaterem Jakub Wójcicki

Diogo Viana będzie grał w Ekstraklasie?

Diogo Viana będzie grał w Ekstraklasie?

Komentarz Adama Nawałki po kompromitacji Lecha Poznań

Komentarz Adama Nawałki po kompromitacji Lecha Poznań

Robert Lewandowski ponownie doceniony!

Robert Lewandowski ponownie doceniony!

Valverde zostaje w Barcelonie!

Valverde zostaje w Barcelonie!

Zobacz więcej
Kibice Milanu skandują Krzysztofa Piątka! [WIDEO]

Kibice Milanu skandują Krzysztofa Piątka! [WIDEO]

Drugi gol Piątka w meczu przeciwko Atalancie! [WIDEO]

Drugi gol Piątka w meczu przeciwko Atalancie! [WIDEO]

On jest niesamowity! Kolejna bramka Piątka! [WIDEO

On jest niesamowity! Kolejna bramka Piątka! [WIDEO

Lech Poznań remisuje ... ze swoimi rezerwami

Lech Poznań remisuje ... ze swoimi rezerwami

Jagiellonia rzutem na taśmę wygrała z Wisłą Płock. Bohaterem Jakub Wójcicki

Jagiellonia rzutem na taśmę wygrała z Wisłą Płock. Bohaterem Jakub Wójcicki

Karygodne zachowanie Dominika Furmana

Karygodne zachowanie Dominika Furmana

Polecamy
Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]