Weekendowy Rozkład Jazdy #15 - piłka nożna w polskiej TV [07-10.12.18]

Weekendowy Rozkład Jazdy #15 - piłka nożna w polskiej TV [07-10.12.18]

Bez wątpienia wiadomością tygodnia na rynku mediów sportowych w Polsce jest przejście Tomasza Ćwiąkały z Eleven Sports do Canal+. 29-letni komentator na swój pierwszy mecz na antenie stacji z plusem w nazwie będzie musiał jednak jeszcze poczekać - ale to nie oznacza, że w ten weekend ligi nie grają. Mało tego, w Major League Soccer czeka nas finał. Ostatni mecz (w końcu) rozegra również Copa Libertadores.

Piątek 7 grudnia 2018:

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice (Eurosport 2)
komentarz: Tomasz Lach - Sławomir Chałaśkiewicz (z Lubina)

18:30 Bundesliga 2 - 16.kolejka: SSV Jahn Regensburg – 1. FC Köln (Eleven Sports 2)
komentarz: Patryk Mirosławski - Marcin Gazda

20:30 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Lech Poznań - Śląsk Wrocław (Canal+Sport i Canal+4K)
komentarz: Adam Marchliński - Maciej Murawski (z Wrocławia)

20:30 Serie A TIM - 15.kolejka: Juventus FC – Inter Mediolan (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

20:30 Bundesliga - 14.kolejka: Werder Brema - Fortuna Dusseldorf (Canal+Sport 2)
komentarz: Cezary Olbrycht - Leszek Orłowski

20:45 Eredivisie - 15.kolejka: PSV Eindhoven - Excelsior (Polsat Sport Extra)
komentarz: Mariusz Hawryszczuk

21:00 La Liga Santander - 15.kolejka: Leganes - Getafe (Canal+Now i nSport+)
komentarz: Piotr Laboga - Tomasz Lipiński

21:00 Sky Bet Championship - 21.kolejka: West Bromwich Albion – Aston Villa (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

Sobota 8 grudnia 2018:

13:00 La Liga Santander - 15.kolejka: Atletico Madryt - Deportivo Alaves (Canal+Sport)
komentarz: Piotr Domagała - Leszek Orłowski

13:00 Bundesliga 2 - 16.kolejka: 1. FC Heidenheim – MSV Duisburg (Eleven Sports 1)
komentarz: Patryk Mirosławski - Marcin Gazda

13:30 Premier League - 16.kolejka: Bournemouth - Liverpool (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny

15:00 Serie A TIM - 15.kolejka: SSC Napoli – Frosinone Calcio (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

15:30 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec (Canal+Now i nSport+)
komentarz: Adam Marchliński - Maciej Murawski (ze Szczecina)

15:30 Bundesliga - 14.kolejka: FC Schalke 04 – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak (z Gelsenkirchen)

15:30 Bundesliga - 14.kolejka: VfL Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

15:30 Bundesliga - 14.kolejka: Bayern Monachium - FC Nurnberg (Canal+Sport)
komentarz: Bartosz Gleń - Grzegorz Mielcarski

16:00 Premier League - 16.kolejka: Manchester United - Fulham (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki

16:15 La Liga Santander - 15.kolejka: Valencia CF – Sevilla FC (Eleven Sports 3)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Sebastian Chabiniak

17:00 Fortuna Liga - 18.kolejka: SK Slavia Praha – FK Mladá Boleslav (Polsat Sport Extra)
komentarz: Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita

17:00 Tipico Bundesliga - 16.kolejka: FC Flyeralarm Admira - FC Red Bull Salzburg (Sportklub)
komentarz: Łukasz Śliwa

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Korona Kielce - Wisła Płock (Canal+Sport)
komentarz: Robert Skrzyński - Wojciech Jagoda (z Kielc)

18:00 Serie A TIM - 15.kolejka: Cagliari Calcio – AS Roma (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Mikołaj Kruk

18:30 Bundesliga - 14.kolejka: Hertha BSC – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1)
komentarz: Patryk Mirosławski - Tomasz Zieliński

18:30 Premier League - 16.kolejka: Chelsea - Manchester City (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki 

18:30 La Liga Santander - 15.kolejka: Villareal CF - Celta Vigo (Canal+Now)
komentarz: Cezary Olbrycht - Tomasz Lipiński

19:45 Eredivisie - 15.kolejka: Zwolle - Ajax Amstedam (Polsat Sport News)
komentarz: Cezary Kowalski

20:30 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (Canal+Sport i Canal+4K)
komentarz: Rafał Wolski - Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

20:30 Serie A TIM - 15.kolejka: S.S. Lazio – UC Sampdoria (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Piotr Czachowski

20:45 La Liga Santander - 15.kolejka: RCD Espanyol - FC Barcelona (Canal+)
komentarz: Piotr Laboga - Leszek Orłowski

20:45 Premier League - 16.kolejka: Leicester City - Tottenham (Canal+Sport 2)
komentarz: Przemysław Rudzki - Kamil Kosowski

Niedziela 9 grudnia 2018:

02:00 Major League Soccer - finał: Atlanta United - Portland Timbers (Eurosport 1)
komentarz: Tomasz Lach - Adam Kotleszka

12:00 La Liga Santander - 15.kolejka: SD Eibar – Levante UD (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Marcin Gazda

12:30 Serie A TIM - 15.kolejka: US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Piotr Czachowski

13:30 Bundesliga 2 - 16.kolejka: 1. FC Magdeburg – 1. FC Union Berlin (Eleven Sports 3)
komentarz: Patryk Mirosławski - Tomasz Urban

14:30 Eredivisie - 15.kolejka: Emmen - Feyenoord (Polsat Sport News)
komentarz: Tomasz Włodarczyk

15:00 Serie A TIM - 15.kolejka: Parma Calcio 1913 – AC Chievo Verona (Eleven Sports 2)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

15:00 Serie A TIM - 15.kolejka: Udinese Calcio – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Mikołaj Kruk

15:30 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Górnik Zabrze - Miedź Legnica (Canal+Sport)
komentarz: Rafał Dębiński - Marcin Baszczyński (z Zabrza)

15:30 Bundesliga - 14.kolejka: 1. FSV Mainz – Hannover 96 (Eleven Sports 3)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

16:15 La Liga Santander - 15.kolejka: SD Huesca – Real Madryt (Eleven Sports 1)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Sebastian Chabiniak 

17:00 Premier League - 16.kolejka: Newcastle United - Wolverhampton (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki

17:00 Fortuna Liga - 18.kolejka: AC Sparta Praha – FK Teplice (Polsat Sport News)
komentarz: Piotr Przybysz - Marcin Kalita

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (Canal+ i Canal+4K)
komentarz: Bartosz Gleń - Grzegorz Mielcarski (z Gdańska)

18:00 Serie A TIM - 15.kolejka: Genoa CFC – SPAL 2013 (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

18:00 Bundesliga - 14.kolejka: Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart (Canal+Sport)
komentarz: Edward Durda - Kazimierz Węgrzyn

18:30 La Liga Santander - 15.kolejka: Real Sociedad - Real Valladolid (Canal+Now i nSport+)
komentarz: Rafał Wolski - Krzysztof Przytuła

20:30 Serie A TIM - 15.kolejka: AC Milan – Torino FC (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Piotr Czachowski

20:30 Copa Libertadores - finał: River Plate - Boca Juniors (Sportklub)
komentarz: Marcin Grzywacz - Bartłomiej Rabij

20:45 La Liga Santander - 15.kolejka: Real Betis – Rayo Vallecano (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Pawłowski - Marcin Gazda

Poniedziałek 10 grudnia 2018:

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 18.kolejka: Arka Gdynia - Cracovia (Eurosport 1)
komentarz: Julian Kowalski - Maciej Terlecki (z Gdyni)

20:30 Bundesliga 2 - 16.kolejka: VfL Bochum – FC St. Pauli (Eleven Sports 1)
komentarz: Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak

21:00 La Liga Santander - 15.kolejka: Athletic Club – Girona FC (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Pawłowski - Marcin Gazda

21:00 Premier League - 16.kolejka: Everton - Watford (Canal+Sport)
komentarz: Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny

Zobacz także
Poranna kawa. Fatalny mecz Lechii z Legią i wymęczona wygrana Realu

Poranna kawa. Fatalny mecz Lechii z Legią i wymęczona wygrana Realu

Puchar Copa Libertadores dla River Plate!

Puchar Copa Libertadores dla River Plate!

Remis w hicie kolejki. Lechia i Legia dzielą się punktami

Remis w hicie kolejki. Lechia i Legia dzielą się punktami

Remis na zakończenie 15. kolejki Serie A

Remis na zakończenie 15. kolejki Serie A

Wisła Kraków uratowana?!

Wisła Kraków uratowana?!

Zobacz więcej
Ronaldo: Nigdy nie obawiałem się rywalizacji z Messim

Ronaldo: Nigdy nie obawiałem się rywalizacji z Messim

Szymański: Jak na hit kolejki, to sytuacji bramkowych trochę zabrakło

Szymański: Jak na hit kolejki, to sytuacji bramkowych trochę zabrakło

Poranna kawa. Fatalny mecz Lechii z Legią i wymęczona wygrana Realu

Poranna kawa. Fatalny mecz Lechii z Legią i wymęczona wygrana Realu

Puchar Copa Libertadores dla River Plate!

Puchar Copa Libertadores dla River Plate!

Remis w hicie kolejki. Lechia i Legia dzielą się punktami

Remis w hicie kolejki. Lechia i Legia dzielą się punktami

Remis na zakończenie 15. kolejki Serie A

Remis na zakończenie 15. kolejki Serie A

Polecamy
Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]