Zagrali za darmo. Zremisowali z vice mistrzem Polski!

Byliśmy świadkami bardzo dobrego widowiska w Krakowie! Wisła zremisowała z Jagiellonią 2:2.

Jaka jest sytuacja w Wiśle, każdy wie. Piłkarze, mimo braku wypłat wychodzą na murawę i rozgrywają ligowe mecze. Kibice doceniają zachowanie swoich graczy, dziękując im w formie oprawy meczowej.

Już kilkanaście minut po rozpoczęciu spotkania, gospodarze wyszli na prowadzenie. Bramkę dla Wisły zdobył Kolar, nieco po pół godzinie gry ten sam zawodnik podwyższył wynik gry na 2:0. Wisła nie grała perfekcyjnie, jednak to goście prezentowali fatalny poziom, szczególnie w formacji defensywnej, popełniając szkolne błędy. Oblicze gry zmieniło się w drugiej połowie, inicjatywę przejęli goście i to oni prowadzili grę. W 61 minucie meczu kapitalną bramkę zdobył Poletanović, kilka minut później stan meczu wyrównał Sheridan.

Do końcowego gwizdka gole nie padały po obu stronach. Wisła miała kilka bardzo dobrych okazji, jednak nie udało się pokonać Kelemena w końcówce meczu. Dopisali również kibice, frekwencja podczas meczu wyniosła 13 811 zgromadzonych.

Wisła Kraków 2:2 Jagiellonia Białystok

17. M. Kolar, 36. M. Kolar – 61. Poletanović, 68. Sheridan

Wisła Kraków: Lis – Bartkowski, Wasilewski (C), Arsenić, Pietrzak – Basha, Plewka (75. Halilović) – M. Kolar, Kort (84. Paweł Brożek), Košťál (70. Bartosz) – Ondrášek.
    Rezerwowi: Buchalik – Sadlok, Halilović, Bartosz, Paweł Brożek, Wojtkowski, Palčič.

Jagiellonia Białystok: Kelemen – Frankowski, Klemenz, Mitrović, Guilherme – Romanczuk (C) – Novikovas, Pospisil (78. Kwiecień), Poletanović (88. Machaj), Sheridan – Świderski (90+4. Klimala).
    Rezerwowi: Sandomierski – Savković, Lasickas, Böðvarsson, Machaj, Klimala, Kwiecień.

W światowym tenisie nastał kolejny ekscytujący moment – Australian...