Weekendowy Rozkład Jazdy #32 - piłka nożna w polskiej TV [12-15.04.19]

Weekendowy Rozkład Jazdy #32 - piłka nożna w polskiej TV [12-15.04.19]
Trzydziesta kolejka LOTTO Ekstraklasy to zawsze gwarancja emocji skumulowanych na przestrzeni zaledwie dwóch godzin. Już w sobotę o 18:00 zostanie rozegranych osiem ostatnich meczów rundy zasadniczej tego sezonu. W tym roku aż pięć drużyn pozostaje w walce o górną ósemkę, dającą szansę na ostateczną batalię o mistrzostwo naszego kraju. Na zachodzie również nie zabraknie hitów, do takich można na pewno zaliczyć takie mecze jak Liverpool-Chelsea, Sevilla-Betis czy Milan-Lazio. Zapraszamy na naszą kolejną rozpiskę!


Piątek 12 kwietnia 2019:

18:30 Bundesliga 2 - 29.kolejka: 1. FC Union Berlin – SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak

20:30 Fortuna 1.liga - 28.kolejka: GKS Jastrzębie - Stal Mielec (Polsat Sport News)
komentarz: Szymon Rojek - Janusz Kudyba (z Jastrzębia-Zdroju)

20:30 Bundesliga - 29.kolejka: 1. FC Nürnberg – FC Schalke 04 (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

21:00 Premier League - 34.kolejka: Leicester - Newcastle (Canal+Sport)
komentarz: Przemysław Rudzki - Michał Gutka


Sobota 13 kwietnia 2019:

02:30 Major League Soccer - 6.kolejka: Chicago Fire - Vancouver Whitecaps (Polsat Sport News)
komentarz: Mariusz Hawryszczuk

13:00 La Liga Santander - 32.kolejka: RCD Espanyol – Deportivo Alavés (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński

13:00 Bundesliga 2 - 29.kolejka: SC Paderborn 07 – MSV Duisburg (Eleven Sports 2)
komentarz: Sebastian Chabiniak

13:30 Premier League - 34.kolejka: Tottenham - Huddersfield (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny

15:00 Serie A TIM - 32.kolejka: SPAL 2013 – Juventus FC (Eleven Sports 2)
komentarz: Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski

15:30 Bundesliga - 29.kolejka: Hannover 96 – Borussia Mönchengladbach (Eleven Sports 3)
komentarz: Julian Kowalski - Marcin Gazda

15:30 Bundesliga - 29.kolejka: VfB Stuttgart – Bayer 04 Leverkusen (Eleven Sports 4)
komentarz: Patryk Mirosławski - Tomasz Urban

15:30 Bundesliga - 29.kolejka: RB Lipsk - Wolfsburg (Canal+)
komentarz: Edward Durda - Leszek Orłowski

16:00 Premier League - 34.kolejka: Southampton - Wolverhampton (Canal+Sport 2)
komentarz: Piotr Domagała - Michał Gutka

16:15 La Liga Santander - 32.kolejka: SD Huesca – FC Barcelona (Eleven Sports 1)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Sebastian Chabiniak

17:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Multiliga+ (Canal+Sport)
prowadzenie: Andrzej Twarowski - Krzysztof Marciniak

17:45 Fortuna 1.liga - 29.kolejka: GKS Tychy - ŁKS Łódź (Polsat Sport Extra)
komentarz: Tomasz Włodarczyk - Tomasz Łapiński (z Tychów)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Cracovia - Lechia Gdańsk (TVP 2, TVP Sport i Canal+Now)
komentarz w TVP: Szymon Borczuch - Sebastian Mila (z Krakowa)
komentarz w Canal+: Bartosz Gleń - Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (Canal+)
komentarz: Adam Marchliński - Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (Canal+Family i Canal+4K)
komentarz: Rafał Wolski - Maciej Murawski (z Poznania)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Piast Gliwice - Korona Kielce (nSport+)
komentarz: Robert Skrzyński - Wojciech Jagoda (z Gliwic)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (Eurosport 1)

18:00 Serie A TIM - 32.kolejka: AS Roma – Udinese Calcio (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Mikołaj Kruk

18:30 Bundesliga - 29.kolejka: Borussia Dortmund – 1. FSV Mainz 05 (Eleven Sports 1)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

18:30 La Liga Santander - 32.kolejka: Atlético Madryt – Celta Vigo (Eleven Sports 3)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Marcin Gazda

18:30 Premier League - 34.kolejka: Manchester United - West Ham (Canal+Sport 2)
komentarz: Przemysław Rudzki - Rafał Nahorny

18:30 Eredivisie - 30.kolejka: Ajax Amsterdam - Excelsior (Polsat Sport News)
komentarz: Cezary Kowalski

20:30 Serie A TIM - 32.kolejka: AC Milan – S.S. Lazio (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Dominik Guziak

20:45 La Liga Santander - 32.kolejka: Sevilla FC - Real Betis (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Tomasz Ćwiąkała - Leszek Orłowski

20:45 Eredivisie - 30.kolejka: Feyenoord - Heracles Almelo (Polsat Sport News)
komentarz: Piotr Przybysz

Niedziela 14 kwietnia 2019:


04:30 Major League Soccer - 6.kolejka: Los Angeles Galaxy - Philadelphia Union (Polsat Sport News)
komentarz: Robert Zieliński

12:00 La Liga Santander - 32.kolejka: Real Valladolid - Getafe (Canal+Sport i nSport+)
komentarz: Piotr Laboga - Leszek Orłowski

12:15 Eredivisie - 30.kolejka: PSV Eindhoven - De Graafschap (Polsat Sport News)
komentarz: Piotr Przybysz

12:30 Serie A TIM - 32.kolejka: Torino FC – Cagliari Calcio (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski

13:00 Sky Bet Championship - 42.kolejka: Wigan Athletic – Norwich City (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

13:00 II liga - 28.kolejka: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (TVP 3 i TVP Sport)
komentarz: Tomasz Jasina - Maciej Szczęsny (z Łodzi)

13:30 Bundesliga - 29.kolejka: Hoffenheim - Hertha Berlin (Canal+Sport 2)
komentarz: Bartosz Gleń - Tomasz Ćwiąkała

13:30 Bundesliga 2 - 29.kolejka: FC St. Pauli – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 4)
komentarz: Patryk Mirosławski

14:00 La Liga Santander - 32.kolejka: Athletic Club – Rayo Vallecano (Eleven Sports 3)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Marcin Gazda

15:00 Serie A TIM - 32.kolejka: UC Sampdoria – Genoa CFC (Eleven Sports 2)
komentarz: Michał Mitrut - Mikołaj Kruk

15:05 Premier League - 34.kolejka: Crystal Palace - Manchester City (Canal+Sport)
komentarz: Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny

15:30 Bundesliga - 29.kolejka: Fortuna Düsseldorf – Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak

16:15 La Liga Santander - 32.kolejka: Real Sociedad – SD Eibar (Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński

17:00 Tipico Bundesliga - 24.kolejka: FC Red Bull Salzburg - SK Puntigamer Sturm Graz (Sportklub)
komentarz: Tomasz Zieliński

17:30 Premier League - 34.kolejka: Liverpool - Chelsea (Canal+Sport i Canal+4K)
komentarz: Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki

18:00 Serie A TIM - 32.kolejka: AC Chievo Verona – SSC Napoli (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Dominik Guziak

18:00 Bundesliga - 29.kolejka: Eintracht Frankfurt – FC Augsburg (Eleven Sports 2)
komentarz: Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak

18:30 La Liga Santander - 32.kolejka: Girona - Villarreal (Canal+Sport 2)
komentarz: Adam Marchliński - Tomasz Lipiński 

20:30 Serie A TIM - 32.kolejka: Frosinone Calcio – Inter Mediolan (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Julian Kowalski - Tomasz Zieliński

20:45 La Liga Santander - 32.kolejka: Valencia - Levante (Canal+Sport)
komentarz: Rafał Wolski - Tomasz Ćwiąkała


Poniedziałek 15 kwietnia 2019:


20:30 Serie A TIM - 32.kolejka: Atalanta Bergamo – Empoli FC (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

20:30 Bundesliga 2 - 29.kolejka: 1. FC Köln – Hamburger SV (Eleven Sports 3)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak

21:00 Premier League - 34.kolejka: Watford - Arsenal (Canal+Sport)
komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny

21:00 La Liga Santander - 32.kolejka: Leganes - Real Madryt (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Adam Marchliński - Leszek Orłowski
 

Zobacz także
Zaczynamy młodzieżowe Euro! Zapowiedź turnieju

Zaczynamy młodzieżowe Euro! Zapowiedź turnieju

Poranna Yerba Mate - raport z Copa America 2019 [16.06]

Poranna Yerba Mate - raport z Copa America 2019 [16.06]

Ukraina Mistrzem Świata U-20!

Ukraina Mistrzem Świata U-20!

Grabara i Walukiewicz nominowani do Golden Boy 2019!

Grabara i Walukiewicz nominowani do Golden Boy 2019!

Legenda odchodzi... Radović oficjalnie żegna się z Legią

Legenda odchodzi... Radović oficjalnie żegna się z Legią

Zobacz więcej
Prawdopodobny skład Polaków na mecz z Belgią w Euro U-21

Prawdopodobny skład Polaków na mecz z Belgią w Euro U-21

Radunović i Mucha w sztabie Legii Warszawa

Radunović i Mucha w sztabie Legii Warszawa

Zaczynamy młodzieżowe Euro! Zapowiedź turnieju

Zaczynamy młodzieżowe Euro! Zapowiedź turnieju

Poranna Yerba Mate - raport z Copa America 2019 [16.06]

Poranna Yerba Mate - raport z Copa America 2019 [16.06]

Zagraniczny transfer Artura Sobiecha?

Zagraniczny transfer Artura Sobiecha?

Bartłomiej Drągowski opuści Fiorentinę

Bartłomiej Drągowski opuści Fiorentinę

Polecamy
Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]