Weekendowy Rozkład Jazdy #32 - piłka nożna w polskiej TV [12-15.04.19]

Weekendowy Rozkład Jazdy #32 - piłka nożna w polskiej TV [12-15.04.19]
Trzydziesta kolejka LOTTO Ekstraklasy to zawsze gwarancja emocji skumulowanych na przestrzeni zaledwie dwóch godzin. Już w sobotę o 18:00 zostanie rozegranych osiem ostatnich meczów rundy zasadniczej tego sezonu. W tym roku aż pięć drużyn pozostaje w walce o górną ósemkę, dającą szansę na ostateczną batalię o mistrzostwo naszego kraju. Na zachodzie również nie zabraknie hitów, do takich można na pewno zaliczyć takie mecze jak Liverpool-Chelsea, Sevilla-Betis czy Milan-Lazio. Zapraszamy na naszą kolejną rozpiskę!


Piątek 12 kwietnia 2019:

18:30 Bundesliga 2 - 29.kolejka: 1. FC Union Berlin – SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak

20:30 Fortuna 1.liga - 28.kolejka: GKS Jastrzębie - Stal Mielec (Polsat Sport News)
komentarz: Szymon Rojek - Janusz Kudyba (z Jastrzębia-Zdroju)

20:30 Bundesliga - 29.kolejka: 1. FC Nürnberg – FC Schalke 04 (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

21:00 Premier League - 34.kolejka: Leicester - Newcastle (Canal+Sport)
komentarz: Przemysław Rudzki - Michał Gutka


Sobota 13 kwietnia 2019:

02:30 Major League Soccer - 6.kolejka: Chicago Fire - Vancouver Whitecaps (Polsat Sport News)
komentarz: Mariusz Hawryszczuk

13:00 La Liga Santander - 32.kolejka: RCD Espanyol – Deportivo Alavés (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński

13:00 Bundesliga 2 - 29.kolejka: SC Paderborn 07 – MSV Duisburg (Eleven Sports 2)
komentarz: Sebastian Chabiniak

13:30 Premier League - 34.kolejka: Tottenham - Huddersfield (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny

15:00 Serie A TIM - 32.kolejka: SPAL 2013 – Juventus FC (Eleven Sports 2)
komentarz: Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski

15:30 Bundesliga - 29.kolejka: Hannover 96 – Borussia Mönchengladbach (Eleven Sports 3)
komentarz: Julian Kowalski - Marcin Gazda

15:30 Bundesliga - 29.kolejka: VfB Stuttgart – Bayer 04 Leverkusen (Eleven Sports 4)
komentarz: Patryk Mirosławski - Tomasz Urban

15:30 Bundesliga - 29.kolejka: RB Lipsk - Wolfsburg (Canal+)
komentarz: Edward Durda - Leszek Orłowski

16:00 Premier League - 34.kolejka: Southampton - Wolverhampton (Canal+Sport 2)
komentarz: Piotr Domagała - Michał Gutka

16:15 La Liga Santander - 32.kolejka: SD Huesca – FC Barcelona (Eleven Sports 1)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Sebastian Chabiniak

17:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Multiliga+ (Canal+Sport)
prowadzenie: Andrzej Twarowski - Krzysztof Marciniak

17:45 Fortuna 1.liga - 29.kolejka: GKS Tychy - ŁKS Łódź (Polsat Sport Extra)
komentarz: Tomasz Włodarczyk - Tomasz Łapiński (z Tychów)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Cracovia - Lechia Gdańsk (TVP 2, TVP Sport i Canal+Now)
komentarz w TVP: Szymon Borczuch - Sebastian Mila (z Krakowa)
komentarz w Canal+: Bartosz Gleń - Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (Canal+)
komentarz: Adam Marchliński - Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (Canal+Family i Canal+4K)
komentarz: Rafał Wolski - Maciej Murawski (z Poznania)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Piast Gliwice - Korona Kielce (nSport+)
komentarz: Robert Skrzyński - Wojciech Jagoda (z Gliwic)

18:00 LOTTO Ekstraklasa - 30.kolejka: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (Eurosport 1)

18:00 Serie A TIM - 32.kolejka: AS Roma – Udinese Calcio (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Mikołaj Kruk

18:30 Bundesliga - 29.kolejka: Borussia Dortmund – 1. FSV Mainz 05 (Eleven Sports 1)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

18:30 La Liga Santander - 32.kolejka: Atlético Madryt – Celta Vigo (Eleven Sports 3)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Marcin Gazda

18:30 Premier League - 34.kolejka: Manchester United - West Ham (Canal+Sport 2)
komentarz: Przemysław Rudzki - Rafał Nahorny

18:30 Eredivisie - 30.kolejka: Ajax Amsterdam - Excelsior (Polsat Sport News)
komentarz: Cezary Kowalski

20:30 Serie A TIM - 32.kolejka: AC Milan – S.S. Lazio (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Dominik Guziak

20:45 La Liga Santander - 32.kolejka: Sevilla FC - Real Betis (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Tomasz Ćwiąkała - Leszek Orłowski

20:45 Eredivisie - 30.kolejka: Feyenoord - Heracles Almelo (Polsat Sport News)
komentarz: Piotr Przybysz

Niedziela 14 kwietnia 2019:


04:30 Major League Soccer - 6.kolejka: Los Angeles Galaxy - Philadelphia Union (Polsat Sport News)
komentarz: Robert Zieliński

12:00 La Liga Santander - 32.kolejka: Real Valladolid - Getafe (Canal+Sport i nSport+)
komentarz: Piotr Laboga - Leszek Orłowski

12:15 Eredivisie - 30.kolejka: PSV Eindhoven - De Graafschap (Polsat Sport News)
komentarz: Piotr Przybysz

12:30 Serie A TIM - 32.kolejka: Torino FC – Cagliari Calcio (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski

13:00 Sky Bet Championship - 42.kolejka: Wigan Athletic – Norwich City (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

13:00 II liga - 28.kolejka: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (TVP 3 i TVP Sport)
komentarz: Tomasz Jasina - Maciej Szczęsny (z Łodzi)

13:30 Bundesliga - 29.kolejka: Hoffenheim - Hertha Berlin (Canal+Sport 2)
komentarz: Bartosz Gleń - Tomasz Ćwiąkała

13:30 Bundesliga 2 - 29.kolejka: FC St. Pauli – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 4)
komentarz: Patryk Mirosławski

14:00 La Liga Santander - 32.kolejka: Athletic Club – Rayo Vallecano (Eleven Sports 3)
komentarz: Łukasz Wiśniowski - Marcin Gazda

15:00 Serie A TIM - 32.kolejka: UC Sampdoria – Genoa CFC (Eleven Sports 2)
komentarz: Michał Mitrut - Mikołaj Kruk

15:05 Premier League - 34.kolejka: Crystal Palace - Manchester City (Canal+Sport)
komentarz: Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny

15:30 Bundesliga - 29.kolejka: Fortuna Düsseldorf – Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak

16:15 La Liga Santander - 32.kolejka: Real Sociedad – SD Eibar (Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński

17:00 Tipico Bundesliga - 24.kolejka: FC Red Bull Salzburg - SK Puntigamer Sturm Graz (Sportklub)
komentarz: Tomasz Zieliński

17:30 Premier League - 34.kolejka: Liverpool - Chelsea (Canal+Sport i Canal+4K)
komentarz: Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki

18:00 Serie A TIM - 32.kolejka: AC Chievo Verona – SSC Napoli (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Dominik Guziak

18:00 Bundesliga - 29.kolejka: Eintracht Frankfurt – FC Augsburg (Eleven Sports 2)
komentarz: Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak

18:30 La Liga Santander - 32.kolejka: Girona - Villarreal (Canal+Sport 2)
komentarz: Adam Marchliński - Tomasz Lipiński 

20:30 Serie A TIM - 32.kolejka: Frosinone Calcio – Inter Mediolan (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Julian Kowalski - Tomasz Zieliński

20:45 La Liga Santander - 32.kolejka: Valencia - Levante (Canal+Sport)
komentarz: Rafał Wolski - Tomasz Ćwiąkała


Poniedziałek 15 kwietnia 2019:


20:30 Serie A TIM - 32.kolejka: Atalanta Bergamo – Empoli FC (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

20:30 Bundesliga 2 - 29.kolejka: 1. FC Köln – Hamburger SV (Eleven Sports 3)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak

21:00 Premier League - 34.kolejka: Watford - Arsenal (Canal+Sport)
komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny

21:00 La Liga Santander - 32.kolejka: Leganes - Real Madryt (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Adam Marchliński - Leszek Orłowski
 

Zobacz także
Podsumowanie meczów Ligi Europy

Podsumowanie meczów Ligi Europy

Medeiros chce zostać w Legii

Medeiros chce zostać w Legii

Włoskie media spekulują odejście Ronaldo z Juventusu

Włoskie media spekulują odejście Ronaldo z Juventusu

Salah poprosił o transfer! Czy Liverpool straci swoją gwiazdę?

Salah poprosił o transfer! Czy Liverpool straci swoją gwiazdę?

Spektakl w Manchesterze. Siedem bramek i awans "Kogutów" do półfinału LM

Spektakl w Manchesterze. Siedem bramek i awans "Kogutów" do półfinału LM

Zobacz więcej
Podsumowanie meczów Ligi Europy

Podsumowanie meczów Ligi Europy

Medeiros chce zostać w Legii

Medeiros chce zostać w Legii

Chelsea po Nicolasa Pépé

Chelsea po Nicolasa Pépé

Probierz: To jest skandal!

Probierz: To jest skandal!

Jan Kocian wraca do Chorzowa!

Jan Kocian wraca do Chorzowa!

Włoskie media spekulują odejście Ronaldo z Juventusu

Włoskie media spekulują odejście Ronaldo z Juventusu

Polecamy
Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]