Weekendowy Rozkład Jazdy #33 - piłka nożna w polskiej TV [24-27.05.19]

Weekendowy Rozkład Jazdy #33 - piłka nożna w polskiej TV [24-27.05.19]
Mistrzostwa Świata do lat 20, finał Pucharu Niemiec, finał Pucharu Hiszpanii, a także baraże o wejście do Premier League i Bundesligi - wiele dobrej piłki czeka nas w ostatni weekend. Co, gdzie i jak? Na FootBar wraca "weekendowy rozkład jazdy", w którym dowiecie się, w jaki sposób śledzić spotkania, którymi jesteście zainteresowani. Zapraszamy!

R E K L A M A


Piątek 24 maja 2019:

19:00 Mistrzostwa Świata do lat 20 - grupa D: Katar - Nigeria [druga połowa] (TVP Sport)
komentarz: Tomasz Jasina - Maciej Szczęsny

20:30 Mistrzostwa Świata do lat 20 - grupa C: Urugwaj - Norwegia (TVP Sport)
komentarz: Sławomir Kwiatkowski - Sebastian Mila (z Łodzi)
reporter: Maciej Adamiak

 


Sobota 25 maja 2019:

16:00 Sky Bet League Two - baraż: Newport County – Tranmere Rovers (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Grzywacz

18:00 Mistrzostwa Świata do lat 20 - grupa E: Francja - Arabia Saudyjska (TVP Sport)
komentarz: Hubert Bugaj - Piotr Rzepka

18:00 Serie A TIM - 38.kolejka: Frosinone Calcio – AC Chievo Verona (Eleven Sports 1)
komentarz: Marcin Pawłowski - Piotr Czachowski

20:00 DFB Pokal - finał: RB Leipzig - Bayern Monachium (Eurosport 1)

20:30 Mistrzostwa Świata do lat 20 - grupa F: Argentyna - RPA (TVP Sport)
komentarz: Aleksander Roj - Robert Podoliński (z Tychów)
reporter: Olga Rybicka

20:30 Serie A TIM - 38.kolejka: Bologna FC – SSC Napoli (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Piotr Czachowski

21:00 Copa del Rey - finał: FC Barcelona – Valencia CF (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Sebastian Chabiniak (z Sevilli)

 


Niedziela 26 maja 2019:

02:00 Major League Soccer - 13.kolejka: Minnesota United - Houston Dynamo (Polsat Sport Extra)
komentarz: Robert Zieliński

15:00 Serie A TIM - 38.kolejka: Torino FC – S.S. Lazio (Eleven Sports 2)
komentarz: Julian Kowalski - Piotr Czachowski

15:00 Fortuna Liga - 35.kolejka: SK Slavia Praha - AC Sparta Praha (Polsat Sport Extra)
komentarz: Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita

16:00 Sky Bet League One - baraż: Charlton Athletic – Sunderland AFC (Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut

18:00 Mistrzostwa Świata do lat 20 - grupa A: Senegal - Kolumbia (TVP Sport)
komentarz: Tomasz Jasina - Rafał Ulatowski (z Lublina)
reporter: Kacper Tomczyk

18:00 Serie A TIM - 38.kolejka: UC Sampdoria – Juventus FC (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

20:30 Mistrzostwa Świata do lat 20 - grupa A: Polska - Tahiti (TVP 2)
komentarz: Szymon Borczuch - Marcin Żewłakow (z Łodzi)
reporter: Hubert Bugaj

20:30 Serie A TIM - 38.kolejka: SPAL 2013 – AC Milan (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

20:30 Serie A TIM - 38.kolejka: Inter Mediolan – Empoli FC (Eleven Sports 2)
komentarz: Julian Kowalski - Piotr Czachowski

20:30 Serie A TIM - 38.kolejka: AS Roma – Parma Calcio 1913 (Eleven Sports 3)
komentarz: Marcin Pawłowski

20:30 Serie A TIM - 38.kolejka: Atalanta Bergamo – US Sassuolo Calcio (Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut

 


Poniedziałek 27 maja 2019:

00:10 Major League Soccer - 14.kolejka: Sporting Kansas City - Seatlle Sounders FC (Polsat Sport Extra)
komentarz: Piotr Przybysz

16:00 Sky Bet Championship - baraż: Aston Villa - Derby County (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Grzywacz - Sebastian Chabiniak (z Londynu)

18:00 Mistrzostwa Świata do lat 20 - grupa D: Katar - Ukraina (TVP Sport)
komentarz: Sławomir Kwiatkowski - Maciej Szczęsny

20:30 Mistrzostwa Świata do lat 20 - grupa D: USA - Nigeria (TVP Sport)
komentarz: Hubert Bugaj - Adam Kotleszka (z Bielska-Białej)
reporter: Olga Rybicka

20:30 Bundesliga - baraż: 1. FC Union Berlin – VfB Stuttgart (Eleven Sports 2)
komentarz: Julian Kowalski - Tomasz Urban

Zobacz także
Vinícius - diament, który jeszcze nie do końca potrafi grać w piłkę

Vinícius - diament, który jeszcze nie do końca potrafi grać w piłkę

Legia i Cracovia znają swoich rywali w Lidze Europy!

Legia i Cracovia znają swoich rywali w Lidze Europy!

PILNE! Znamy rywala Piasta Gliwice w el. Ligi Mistrzów!

PILNE! Znamy rywala Piasta Gliwice w el. Ligi Mistrzów!

Polskie drużyny poznają rywali eliminacji!

Polskie drużyny poznają rywali eliminacji!

Upadek legendy. Michel Platini aresztowany

Upadek legendy. Michel Platini aresztowany

Zobacz więcej
Vinícius - diament, który jeszcze nie do końca potrafi grać w piłkę

Vinícius - diament, który jeszcze nie do końca potrafi grać w piłkę

Nieoficjalnie: Miedź Legnica zakontraktowała Marcina Robaka!

Nieoficjalnie: Miedź Legnica zakontraktowała Marcina Robaka!

OFICJALNIE! Bayer Leverkusen zbroi się przed Ligą Mistrzów!

OFICJALNIE! Bayer Leverkusen zbroi się przed Ligą Mistrzów!

Legia i Cracovia znają swoich rywali w Lidze Europy!

Legia i Cracovia znają swoich rywali w Lidze Europy!

OFICJALNIE: Lucien Favre z nową umową

OFICJALNIE: Lucien Favre z nową umową

PILNE! Znamy rywala Piasta Gliwice w el. Ligi Mistrzów!

PILNE! Znamy rywala Piasta Gliwice w el. Ligi Mistrzów!

Polecamy
Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]