AC Milan gromi Bayern Monachium. Powrót do elity?

AC Milan w pięknym stylu pokonuje Bayern Monachium w starciu w ramach  International Champions Cup.

Tego nikt się nie spodziewał. Włoska drużyna pokonała Bawarczyków 4:0 podczas spotkania w International Champions Cup, mimo, że to Bayern miał lepsze statystyki i oddał więcej celnych strzałów. Już od pierwszych minut to Milan agresywnie atakował, już w 14' minucie bramkę zdobył Kessie, dziesięć minut później trafienie dołożył Cutrone. Pod koniec pierwszej połowy do bramki rywala trafił Cutrone i Milan schodził do szatni z podniesioną głową i przewagą trzech bramek nad rywalami.

W drugiej połowie Montella zmienił cały zespół, zmieniając w ciągu 45' minut jedenastu zawodników. Warto dodać, że Ancelotti wykonał jedynie trzy zmiany. Niestety Niemcom nie udało się ani razu trafić do siatki, w 85' minucie bramkę dołożył Calhanglou i Milan mógł świętować efektowne zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem.

BayernBayern Monachium 0:4 AC MilanAC Milan

14. Kessié, 25. Cutrone, 43. Cutrone, 85. Çalhanoğlu

Bayern Monachium: Früchtl – Rafinha, Hummels (46. Sanches), Alaba, Bernat (30. Friedl) – Javi Martínez, Tolisso – Coman, Müller (C), Ribéry (46. James Rodríguez) – Lewandowski.