Warte uwagi

Lewandowski pewniakiem do korony króla strzelców LM!

Czytaj >

Weekendowy Rozkład Jazdy #41 - piłka nożna w polskiej TV [13-16.09.19]

Weekendowy Rozkład Jazdy #41 - piłka nożna w polskiej TV [13-16.09.19]
Po przerwie reprezentacyjnej nadszedł czas, by wrócić do ligowego grania. W ten weekend nie zabraknie kilku mocnych akcentów. W Niemczech za takie starcia z pewnością można uznać aż dwa mecze - do Lipska pojedzie Bayern Monachium, a w Dortmundzie pojawi się Bayer Leverkusen. Na krajowym podwórku kibiców elektryzować powinno spotkanie Lechii Gdańsk z Lechem Poznań. Zapraszamy na naszą piątkową rozpiskę!



Piątek 13 września 2019:

18:00 PKO Ekstraklasa - 8.kolejka: KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock (Canal+Sport i Canal+Sport 3)
komentarz: Robert Skrzyński - Remigiusz Jezierski (z Lubina)

18:30 Bundesliga 2 - 6.kolejka: Karlsruher SC - Sandhausen (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Marcin Gazda

20:30 PKO Ekstraklasa - 8.kolejka: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (Canal+Sport, Canal+Sport 3 i Canal+4K)
komentarz: Rafał Wolski - Kazimierz Węgrzyn (z Białegostoku)

20:30 Bundesliga - 4.kolejka: Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Patryk Mirosławski - Tomasz Zieliński

21:00 La Liga Santander - 4.kolejka: Mallorca - Athletic Bilbao (Canal+Sport 2 i nSport+)
komentarz: Cezary Olbrycht - Leszek Orłowski

Sobota 14 września 2019:

13:00 La Liga Santander - 4.kolejka: Real Madryt - Levante (Eleven Sports 1)
komentarz: Marcin Pawłowski - Marcin Gazda

13:00 Bundesliga 2 - 6.kolejka: Jahn Regensburg - VfB Stuttgart (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut

13:30 Premier League - 5.kolejka: Liverpool - Newcastle (Canal+Sport 2)
komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny

15:00 PKO Ekstraklasa - 8.kolejka: Raków Częstochowa - Arka Gdynia (Canal+Sport 3 i nSport+)
komentarz: Cezary Olbrycht - Wojciech Jagoda (z Bełchatowa)

15:00 Serie A TIM - 3.kolejka: Fiorentina - Juventus (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

15:30 Bundesliga - 4.kolejka: Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen (Canal+)
komentarz: Bartosz Gleń - Grzegorz Kaczmarczyk

15:30 Bundesliga - 4.kolejka: Union Berlin - Werder Brema (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

15:30 Bundesliga - 4.kolejka: 1. FC Koln - Borussia M'Gladbach (Eleven Sports 3)
komentarz: Patryk Mirosławski

15:30 Bundesliga - 4.kolejka: FC Augsburg - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Wszołek - Michał Świrkula

16:00 Premier League - 5.kolejka: Manchester United - Leicester City (Canal+Sport 2)
komentarz: Przemysław Pełka - Tomasz Ćwiąkała

16:00 La Liga Santander - 4.kolejka: Leganes - Villarreal (Canal+Now)
komentarz: Piotr Laboga - Tomasz Lipiński

17:30 PKO Ekstraklasa - 8.kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań (TVP 2, Canal+Sport, Canal+Sport 3 i Canal+4K)
komentarz w TVP: Maciej Iwański - Sebastian Mila (z Gdańska)
komentarz w Canal+: Rafał Dębiński - Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)

18:00 Serie A TIM - 3.kolejka: Napoli - Sampdoria (Eleven Sports 2)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

18:30 Premier League - 5.kolejka: Norwich - Manchester City (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny

18:30 Bundesliga - 4.kolejka: RB Lipsk - Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak (z Lipska)

18:30 La Liga Santander - 4.kolejka: Real Sociedad - Atletico Madryt (Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Łukasz Wiśniowski

18:30 Eredivisie - 6.kolejka: Ajax Amsterdam - sc Heerenveen (Polsat Sport News)

19:00 Fortuna 1.liga - 9.kolejka: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań (Polsat Sport Extra)

20:00 PKO Ekstraklasa - 8.kolejka: Korona Kielce - Wisła Kraków (Canal+Sport i Canal+Sport 3)
komentarz: Robert Skrzyński - Radosław Majdan (z Kielc)

20:45 Serie A TIM - 3.kolejka: Inter - Udinese (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski

20:45 Eredivisie - 6.kolejka: PSV Eindhoven - Vitesse (Polsat Sport News)

21:00 La Liga Santander - 4.kolejka: Barcelona - Valencia (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Rafał Wolski - Leszek Orłowski

Niedziela 15 września 2019: 

01:30 Major League Soccer - 31.kolejka: Philadelphia Union - Los Angeles FC (Polsat Sport News)

12:00 La Liga Santander - 4.kolejka: Eibar - Espanyol (Canal+Sport)
komentarz: Piotr Domagała - Leszek Orłowski

12:30 Serie A TIM - 3.kolejka: Genoa - Atalanta (Eleven Sports 2)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

12:45 Fortuna 1.liga - 9.kolejka: Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz (Polsat Sport)

13:00 II liga - 9.kolejka: Znicz Pruszków - Górnik Łęczna (TVP 3)
komentarz: Hubert Bugaj (z Pruszkowa)

13:00 Sky Bet Championship - 7.kolejka: Huddersfield Town - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 3)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

13:30 Bundesliga 2 - 6.kolejka: SV Darmstadt - FC Nurnberg (Eleven Sports 4)
komentarz: Patryk Mirosławski

14:00 La Liga Santander - 4.kolejka: Alaves - Sevilla (Canal+Sport)
komentarz: Piotr Laboga - Tomasz Ćwiąkała

14:30 Eredivisie - 6.kolejka: Feyenoord - ADO Den Haag (Polsat Sport News)

15:00 PKO Ekstraklasa - 8.kolejka: Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź (Canal+ i Canal+Sport 3)
komentarz: Bartosz Gleń - Maciej Murawski (ze Szczecina)

15:00 Premier League - 5.kolejka: Bournemouth - Everton (Canal+Sport 2)
komentarz: Przemysław Pełka - Rafał Nahorny

15:00 Serie A TIM - 3.kolejka: SPAL - Lazio (Eleven Sports 2)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

15:30 Bundesliga - 4.kolejka: TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg (Canal+Now)
komentarz: Edward Durda - Wojciech Jagoda

16:00 La Liga Santander - 4.kolejka: Celta Vigo - Granada CF (Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski

17:30 PKO Ekstraklasa - 8.kolejka: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Canal+, Canal+Sport 3 i Canal+4K)
komentarz: Żelisław Żyżyński - Kazimierz Węgrzyn (z Zabrza)

17:30 Premier League - 5.kolejka: Watford - Arsenal (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Kamil Kosowski

18:00 Bundesliga - 4.kolejka: FC Paderborn - Schalke 04 (Eleven Sports 2)
komentarz: Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak

18:00 Serie A TIM - 3.kolejka: AS Roma - Sassuolo (Eleven Sports 3)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

18:30 La Liga Santander - 4.kolejka: Real Valladolid - Osasuna (Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Wszołek - Michał Świrkula

20:45 Serie A TIM - 3.kolejka: Hellas - AC Milan (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Filip Kapica

21:00 La Liga Santander - 4.kolejka: Real Betis - Getafe CF (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Patryk Mirosławski - Michał Świerżyński

Poniedziałek 16 września 2019:


00:00 Major League Soccer - 31.kolejka: Seattle Sounders - New York Red Bulls (Polsat Sport Extra)

18:00 PKO Ekstraklasa - 8.kolejka: Cracovia - Piast Gliwice (Canal+Sport i Canal+Sport 3)
komentarz: Tomasz Ćwiąkała - Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

20:30 Bundesliga 2 - 6.kolejka: FC St. Pauli - HSV (Eleven Sports 3)
komentarz: Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak

20:45 Serie A TIM - 3.kolejka: Torino - Lecce (Eleven Sports 2)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

21:00 Premier League - 5.kolejka: Aston Villa - West Ham (Canal+Sport 2)
komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny
 

Zobacz także
Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

Polski piłkarz ciągle stęka! A to trawa nie ta, a to piłka za ciężka! [wideo]

Ramos bije kolejne rekordy!

Ramos bije kolejne rekordy!

Kolejne wpadki Polsatu-studio LM znów nie dojeżdża! [wideo]

Kolejne wpadki Polsatu-studio LM znów nie dojeżdża! [wideo]

Zobacz więcej
Szał radości Atletico po zwycięskim golu Moraty! [wideo]

Szał radości Atletico po zwycięskim golu Moraty! [wideo]

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

Adebayor pomylił dyscypliny sportu! [wideo]

Waldemar Sobota by Ekstraklasa! [wideo]

Waldemar Sobota by Ekstraklasa! [wideo]

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

Tak wygląda radość w Ekstraklasie! [wideo]

Trener Kotas mówi o swojej największej życiowej porażce!

Trener Kotas mówi o swojej największej życiowej porażce!

Obrońca ŁKS sam złamał sobie nos!

Obrońca ŁKS sam złamał sobie nos!

Polecamy
Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]