Weekendowy Rozkład Jazdy #44 - piłka nożna w polskiej TV [27-30.09.19]

Weekendowy Rozkład Jazdy #44 - piłka nożna w polskiej TV [27-30.09.19]

Przed nami ostatnie dni września - w ich trakcie nie zabraknie wielkiej piłki. Na krajowym podwórku wszystkich elektryzować powinny derby Krakowa. Również derby, ale Madrytu, w sobotni wieczór zatrzymają całą Hiszpanię. Na deser w poniedziałkowy wieczór czekać będzie hitowe starcie siódmej kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem United i Arsenalem.


Piątek 27 września 2019:


17:30 Fortuna 1.liga - 11.kolejka: Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów (Polsat Sport)

18:30 Bundesliga 2 - 8.kolejka: Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Marcin Gazda

20:30 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Korona Kielce - Śląsk Wrocław (Canal+Sport, Canal+Sport 3 i Canal+4K)
komentarz: Piotr Laboga - Maciej Murawski (z Kielc)

20:30 Bundesliga - 6.kolejka: Union Berlin - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Julian Kowalski - Dominik Guziak

21:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Villarreal - Betis (Canal+Sport 2 i nSport+)
komentarz: Cezary Olbrycht - Leszek Orłowski

21:00 Sky Bet Championship - 9.kolejka: Stoke City - Nottingham Forrest (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

Sobota 28 września 2019:

13:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Athletic Club - Valencia CF (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Łukasz Wiśniowski

13:00 Bundesliga 2 - 8.kolejka: Jahn Regensburg - Hamburger SV (Eleven Sports 3)
komentarz: Michał Wszołek - Michał Świrkula

13:30 Premier League - 7.kolejka: Sheffield United - Liverpool (Canal+Sport 2)
komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny

15:00 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Raków Częstochowa - Wisła Płock (Canal+Sport 3 i nSport+)
komentarz: Cezary Olbrycht - Wojciech Jagoda (z Bełchatowa)


15:00 Serie A TIM - 6.kolejka: Juventus FC - SPAL 2013 (Eleven Sports 3)
komentarz: Michał Mitrut - Piotr Czachowski

15:30 Bundesliga - 6.kolejka: FC Paderborn - Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński 

15:30 Bundesliga - 6.kolejka: RB Lipsk - FC Schalke 04 (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Julian Kowalski

16:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Getafe - Barcelona (Canal+)
komentarz: Piotr Laboga - Tomasz Ćwiąkała

16:00 Premier League - 7.kolejka: Tottenham - Southampton (Canal+Sport 2)
komentarz: Przemysław Pełka - Michał Gutka

17:30 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (TVP 2, Canal+Sport, Canal+Sport 3 i Canal+4K)
komentarz w TVP: Jacek Laskowski - Robert Podoliński (z Warszawy)
komentarz w Canal+: Rafał Wolski - Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)

18:00 Serie A TIM - 6.kolejka: UC Sampdoria - Inter Mediolan (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

18:30 Premier League - 7.kolejka: Everton - Manchester City (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki

18:30 Bundesliga - 6.kolejka: Borussia Dortmund - Werder Brema (Canal+Now)
komentarz: Bartosz Gleń - Maciej Murawski

18:30 La Liga Santander - 7.kolejka: Granada FC - CD Leganes (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński

19:45 Eredivisie - 8.kolejka: Ajax Amsterdam - Groningen (Polsat Sport News)

20:00 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Górnik Zabrze - Lech Poznań (Canal+Sport i Canal+Sport 3)
komentarz: Adam Marchliński - Marcin Baszczyński (z Zabrza)

20:45 Serie A TIM - 6.kolejka: US Sassuolo Calcio - Atalanta BC (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Julian Kowalski - Mikołaj Kruk

21:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Atletico Madryt - Real Madryt (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Sebastian Chabiniak (z Madrytu)

Niedziela 29 września 2019:

12:00 La Liga Santander - 7.kolejka: RCD Espanyol - Real Valladolid (Eleven Sports 3)
komentarz: Marcin Pawłowski - Marcin Gazda

12:30 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Arka Gdynia - Piast Gliwice (Canal+Sport i Canal+Sport 3)
komentarz: Żelisław Żyżyński - Wojciech Jagoda (z Gdyni)

12:30 Serie A TIM - 6.kolejka: SSC Napoli - Brescia Calcio (Eleven Sports 2)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

13:00 II liga - 11.kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów (TVP 3)
komentarz: Hubert Bugaj (z Pruszkowa)

13:30 Bundesliga 2 - 8.kolejka: FC St. Pauli - SV Sandhausen (Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Wszołek - Michał Świrkula

14:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Eibar - Celta (nSport+)
komentarz: Piotr Laboga - Tomasz Ćwiąkała

15:00 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (Canal+Sport i Canal+Sport 3)
komentarz: Rafał Dębiński - Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

15:00 Serie A TIM - 6.kolejka: S.S. Lazio - Genoa FC (Eleven Sports 2)
komentarz: Julian Kowalski - Piotr Czachowski

15:00 Serie A TIM - 6.kolejka: US Lecce - AS Roma (Eleven Sports 3)
komentarz: Michał Mitrut - Mikołaj Kruk

15:30 Bundesliga - 6.kolejka: Fortuna Duesseldorf - SC Freiburg (Canal+Sport 2)
komentarz: Adam Marchliński - Grzegorz Kaczmarczyk

16:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Deportivo Alaves - RCD Mallorca (Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Marcin Gazda

16:45 Eredivisie - 8.kolejka: Feyenoord - Twente (Polsat Sport News)

17:30 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Wisła Kraków - Cracovia (Canal+, Canal+Sport 3 i Canal+4K)
komentarz: Bartosz Gleń - Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:30 Premier League - 7.kolejka: Leicester - Newcastle (Canal+Sport 2)
komentarz: Przemysław Pełka - Rafał Nahorny

18:00 Fortuna 1.liga - 11.kolejka: Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport Extra)

18:00 Bundesliga - 6.kolejka: 1. FC Koln - Hertha BSC (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

18:00 Serie A TIM - 6.kolejka: Cagliari Calcio - Hellas Verona (Eleven Sports 2)
komentarz: Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski

18:30 La Liga Santander - 7.kolejka: Levante - Osasuna (Canal+Now)
komentarz: Michał Kornacki - Leszek Orłowski

20:45 Serie A TIM - 6.kolejka: AC Milan - ACF Fiorentina (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Mateusz Święcicki - Dominik Guziak

21:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Sevilla - Real Sociedad (Canal+Sport 2)
komentarz: Rafał Wolski - Tomasz Ćwiąkała

23:30 Major League Soccer - 33.kolejka: New York Red Bulls - D.C. United (Polsat Sport Extra)


Poniedziałek 30 września 2019:


18:00 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź (Canal+Sport i Canal+Sport 3)
komentarz: Robert Skrzyński - Remigiusz Jezierski (z Lubina)

20:30 Bundesliga 2 - 8.kolejka: Hannover 96 - 1. FC Nürnberg (Eleven Sports 3)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak

20:45 Serie A TIM - 6.kolejka: Parma Calcio 1913 - Torino FC (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

21:00 Premier League - 7.kolejka: Manchester United - Arsenal (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki

Zobacz także
Kolejna kompromitacja Brzęczka... Furman z powołaniem

Kolejna kompromitacja Brzęczka... Furman z powołaniem

Krzysztof Piątek w Barcelonie? Tak twierdzą włoskie media

Krzysztof Piątek w Barcelonie? Tak twierdzą włoskie media

Łukasz Fabiański nie zagra już w tym sezonie

Łukasz Fabiański nie zagra już w tym sezonie

Boniek: Brzęczek jest nie do ruszenia

Boniek: Brzęczek jest nie do ruszenia

PILNE! Powołania do reprezentacji Polski!

PILNE! Powołania do reprezentacji Polski!

Zobacz więcej
Polska aplikacja mobilna podbiła serca kibiców. NOINN z nowymi funkcjonalnościami po aktualizacji

Polska aplikacja mobilna podbiła serca kibiców. NOINN z nowymi funkcjonalnościami po aktualizacji

Silva chciał zaśmieszkować na Twitterze, otrzymał ogromną karę

Silva chciał zaśmieszkować na Twitterze, otrzymał ogromną karę

Kolejna kompromitacja Brzęczka... Furman z powołaniem

Kolejna kompromitacja Brzęczka... Furman z powołaniem

Michał Pazdan nie zagra już u Brzęczka

Michał Pazdan nie zagra już u Brzęczka

Cristiano Ronaldo zakończy karierę?!

Cristiano Ronaldo zakończy karierę?!

Dawid Kownacki nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski

Dawid Kownacki nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski

Polecamy
Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]