Warte uwagi

Lewandowski pewniakiem do korony króla strzelców LM!

Czytaj >

Weekendowy Rozkład Jazdy #44 - piłka nożna w polskiej TV [27-30.09.19]

Weekendowy Rozkład Jazdy #44 - piłka nożna w polskiej TV [27-30.09.19]

Przed nami ostatnie dni września - w ich trakcie nie zabraknie wielkiej piłki. Na krajowym podwórku wszystkich elektryzować powinny derby Krakowa. Również derby, ale Madrytu, w sobotni wieczór zatrzymają całą Hiszpanię. Na deser w poniedziałkowy wieczór czekać będzie hitowe starcie siódmej kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem United i Arsenalem.


Piątek 27 września 2019:


17:30 Fortuna 1.liga - 11.kolejka: Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów (Polsat Sport)

18:30 Bundesliga 2 - 8.kolejka: Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Mitrut - Marcin Gazda

20:30 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Korona Kielce - Śląsk Wrocław (Canal+Sport, Canal+Sport 3 i Canal+4K)
komentarz: Piotr Laboga - Maciej Murawski (z Kielc)

20:30 Bundesliga - 6.kolejka: Union Berlin - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Julian Kowalski - Dominik Guziak

21:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Villarreal - Betis (Canal+Sport 2 i nSport+)
komentarz: Cezary Olbrycht - Leszek Orłowski

21:00 Sky Bet Championship - 9.kolejka: Stoke City - Nottingham Forrest (Eleven Sports 2)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

Sobota 28 września 2019:

13:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Athletic Club - Valencia CF (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Łukasz Wiśniowski

13:00 Bundesliga 2 - 8.kolejka: Jahn Regensburg - Hamburger SV (Eleven Sports 3)
komentarz: Michał Wszołek - Michał Świrkula

13:30 Premier League - 7.kolejka: Sheffield United - Liverpool (Canal+Sport 2)
komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny

15:00 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Raków Częstochowa - Wisła Płock (Canal+Sport 3 i nSport+)
komentarz: Cezary Olbrycht - Wojciech Jagoda (z Bełchatowa)


15:00 Serie A TIM - 6.kolejka: Juventus FC - SPAL 2013 (Eleven Sports 3)
komentarz: Michał Mitrut - Piotr Czachowski

15:30 Bundesliga - 6.kolejka: FC Paderborn - Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński 

15:30 Bundesliga - 6.kolejka: RB Lipsk - FC Schalke 04 (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Julian Kowalski

16:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Getafe - Barcelona (Canal+)
komentarz: Piotr Laboga - Tomasz Ćwiąkała

16:00 Premier League - 7.kolejka: Tottenham - Southampton (Canal+Sport 2)
komentarz: Przemysław Pełka - Michał Gutka

17:30 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (TVP 2, Canal+Sport, Canal+Sport 3 i Canal+4K)
komentarz w TVP: Jacek Laskowski - Robert Podoliński (z Warszawy)
komentarz w Canal+: Rafał Wolski - Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)

18:00 Serie A TIM - 6.kolejka: UC Sampdoria - Inter Mediolan (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

18:30 Premier League - 7.kolejka: Everton - Manchester City (Canal+Sport 2)
komentarz: Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki

18:30 Bundesliga - 6.kolejka: Borussia Dortmund - Werder Brema (Canal+Now)
komentarz: Bartosz Gleń - Maciej Murawski

18:30 La Liga Santander - 7.kolejka: Granada FC - CD Leganes (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński

19:45 Eredivisie - 8.kolejka: Ajax Amsterdam - Groningen (Polsat Sport News)

20:00 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Górnik Zabrze - Lech Poznań (Canal+Sport i Canal+Sport 3)
komentarz: Adam Marchliński - Marcin Baszczyński (z Zabrza)

20:45 Serie A TIM - 6.kolejka: US Sassuolo Calcio - Atalanta BC (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Julian Kowalski - Mikołaj Kruk

21:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Atletico Madryt - Real Madryt (Eleven Sports 1)
komentarz: Mateusz Święcicki - Sebastian Chabiniak (z Madrytu)

Niedziela 29 września 2019:

12:00 La Liga Santander - 7.kolejka: RCD Espanyol - Real Valladolid (Eleven Sports 3)
komentarz: Marcin Pawłowski - Marcin Gazda

12:30 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Arka Gdynia - Piast Gliwice (Canal+Sport i Canal+Sport 3)
komentarz: Żelisław Żyżyński - Wojciech Jagoda (z Gdyni)

12:30 Serie A TIM - 6.kolejka: SSC Napoli - Brescia Calcio (Eleven Sports 2)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

13:00 II liga - 11.kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów (TVP 3)
komentarz: Hubert Bugaj (z Pruszkowa)

13:30 Bundesliga 2 - 8.kolejka: FC St. Pauli - SV Sandhausen (Eleven Sports 4)
komentarz: Michał Wszołek - Michał Świrkula

14:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Eibar - Celta (nSport+)
komentarz: Piotr Laboga - Tomasz Ćwiąkała

15:00 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (Canal+Sport i Canal+Sport 3)
komentarz: Rafał Dębiński - Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

15:00 Serie A TIM - 6.kolejka: S.S. Lazio - Genoa FC (Eleven Sports 2)
komentarz: Julian Kowalski - Piotr Czachowski

15:00 Serie A TIM - 6.kolejka: US Lecce - AS Roma (Eleven Sports 3)
komentarz: Michał Mitrut - Mikołaj Kruk

15:30 Bundesliga - 6.kolejka: Fortuna Duesseldorf - SC Freiburg (Canal+Sport 2)
komentarz: Adam Marchliński - Grzegorz Kaczmarczyk

16:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Deportivo Alaves - RCD Mallorca (Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Pawłowski - Marcin Gazda

16:45 Eredivisie - 8.kolejka: Feyenoord - Twente (Polsat Sport News)

17:30 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: Wisła Kraków - Cracovia (Canal+, Canal+Sport 3 i Canal+4K)
komentarz: Bartosz Gleń - Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:30 Premier League - 7.kolejka: Leicester - Newcastle (Canal+Sport 2)
komentarz: Przemysław Pełka - Rafał Nahorny

18:00 Fortuna 1.liga - 11.kolejka: Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport Extra)

18:00 Bundesliga - 6.kolejka: 1. FC Koln - Hertha BSC (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński

18:00 Serie A TIM - 6.kolejka: Cagliari Calcio - Hellas Verona (Eleven Sports 2)
komentarz: Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski

18:30 La Liga Santander - 7.kolejka: Levante - Osasuna (Canal+Now)
komentarz: Michał Kornacki - Leszek Orłowski

20:45 Serie A TIM - 6.kolejka: AC Milan - ACF Fiorentina (Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4)
komentarz: Mateusz Święcicki - Dominik Guziak

21:00 La Liga Santander - 7.kolejka: Sevilla - Real Sociedad (Canal+Sport 2)
komentarz: Rafał Wolski - Tomasz Ćwiąkała

23:30 Major League Soccer - 33.kolejka: New York Red Bulls - D.C. United (Polsat Sport Extra)


Poniedziałek 30 września 2019:


18:00 PKO Ekstraklasa - 10.kolejka: KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź (Canal+Sport i Canal+Sport 3)
komentarz: Robert Skrzyński - Remigiusz Jezierski (z Lubina)

20:30 Bundesliga 2 - 8.kolejka: Hannover 96 - 1. FC Nürnberg (Eleven Sports 3)
komentarz: Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak

20:45 Serie A TIM - 6.kolejka: Parma Calcio 1913 - Torino FC (Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4)
komentarz: Piotr Dumanowski - Dominik Guziak

21:00 Premier League - 7.kolejka: Manchester United - Arsenal (Canal+Sport 2 i Canal+4K)
komentarz: Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki

Zobacz także
Dominator z Norwegii znów oczarował Świat! [wideo]

Dominator z Norwegii znów oczarował Świat! [wideo]

Lewandowski pewniakiem do korony króla strzelców LM!

Lewandowski pewniakiem do korony króla strzelców LM!

Trener Probierz znów wie lepiej! [wideo]

Trener Probierz znów wie lepiej! [wideo]

Tajemnicza niemoc piłkarzy Ekstraklasy! [wideo]

Tajemnicza niemoc piłkarzy Ekstraklasy! [wideo]

Zieliński podaje, Milik strzela, Linetty bez punktów! [wideo]

Zieliński podaje, Milik strzela, Linetty bez punktów! [wideo]

Zobacz więcej
Co z tym boskim Diego? [wideo]

Co z tym boskim Diego? [wideo]

Dominator z Norwegii znów oczarował Świat! [wideo]

Dominator z Norwegii znów oczarował Świat! [wideo]

Wojciech Kowalczyk ostro o Cracovii!

Wojciech Kowalczyk ostro o Cracovii!

Lewandowski pewniakiem do korony króla strzelców LM!

Lewandowski pewniakiem do korony króla strzelców LM!

Trener Probierz znów wie lepiej! [wideo]

Trener Probierz znów wie lepiej! [wideo]

Rasistowski skandal w Portugalii! [wideo]

Rasistowski skandal w Portugalii! [wideo]

Polecamy
Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Wielki klub zgłasza się po Krychowiaka! Jest oferta!

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]

Kibice Lecha proponują Peszce alkohol podczas meczu [WIDEO]