Kamil Grosicki podsumował mecz z Birmingham City

Reprezentant Polski jednym słowem skomentował swój dzisiejszy występ w Championship.

Piłkarze Hull City, choć do przerwy przegrywali już 0:2, ostatecznie zdołali dopisać do swojego dorobku kolejny punkt, tym razem remisując z ekipą Birmingham City 3:3. Kamil Grosicki spotkanie to rozpoczął w podstawowym składzie i miał bardzo duży wpływ na jego końcowy rezultat. Polak, celnie dośrodkowując, najpierw zaliczył asystę przy jednym z trafień Fraizera Campbella, a kilkanaście minut później sam skierował futbolówkę do siatki. 30-letni skrzydłowy fantastycznie uderzył z rzutu wolnego, z dwudziestego piątego metra trafiając w samo okienko bramki rywali.

"Finally" (z ang. "wreszcie") - napisał za pośrednictwem Twittera popularny "Grosik", umieszczając obok zdjęcie, na którym cieszy się ze zdobytego gola. Dzisiejszego wieczoru mógł poczuć sporą ulgę, ponieważ po wielu tygodniach oczekiwania zaliczył pierwsze trafienie w tym sezonie.

Kamil Grosicki w obecnie trwającej kampanii dziesięciokrotnie zakładał koszulkę ekipy Tygrysów. Teraz odpocznie od piłki klubowej, uczestnicząc w listopadowym zgrupowaniu reprezentacji Polski przed towarzyskim meczem z Czechami i potyczką w Lidze Narodów z Portugalią.

Źródło: Twitter

Niesamowita bramka reprezentantki Polski!

Brzęczek: Jutro prawdopodobnie zagramy w formacji 4-4-2

MARCA: Exequiel Palacios zawodnikiem Realu Madryt!

Klich: Bielsa otworzył mi oczy na bardzo wiele spraw