Łukasz Zwoliński zaliczył dziewiąte trafienie w chorwackiej ekstraklasie

Polak wpisał się na listę strzelców w niedzielnym spotkaniu z HNK Rijeka (3:1) rozgrywanym w ramach 19. kolejki chorwackiej ekstraklasy.

HNK Rejka wyszła na prowadzenie już w 6. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Boadu Maxwell Acosty. Jeszcze w pierwszej połowie goście doprowadzili do wyrównania, a strzelcem bramki został Łukasz Zwoliński. Zawodnik HNK Gorica wykorzystał rzut karny.

Tym samym 25-latek strzelił dziewiątą bramkę w chorwackiej ekstraklasie w tym sezonie w 18 rozegranych spotkaniach. Były gracz Pogoni Szczecin nie rozegrał jednak całego meczu. W 88. minucie jego miejsce zajął Cherif Ndiaye. Pozostałe bramki dla drużyny z Velikiej Goricy strzelili Matija Dvornekovic oraz Kristijan Lovric.

W drużynie HNK Rijeka w 71.minucie zameldował się na murawie Tibor Halilović, który w ostatnim czasie reprezentował barwy Wisły Kraków.

fot: pressfocus