Niezgoda wrócił do treningów z drużyną!

Jak informuje Legia.net Jarosław Niezgoda wrócił do treningów z pełnym obciążeniem.

Niezgoda nie może tego sezonu zaliczyć do udanych. Ze względu na problemy z sercem stracił praktycznie całą kampanię. Przypomnijmy, że w połowie lutego wrócił na mecz z Cracovią w 22. kolejce Lotto Ekstraklasy, ale niestety spędził na boisku tylko 24 minuty, gdyż doznał kontuzji mięśnia dwugłowego. Jak podaje portal Legia.net ze zdrowiem zawodnika jest wszystko w porządku. Brał udział we wtorkowej sesji treningowej z całą drużyną i nawet udało mu się strzelić bramkę. Być może napastnik dostanie szansę w najbliższym ligowym spotkaniu z Pogonią Szczecin. Starcie odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:30.

24-latek w obecnej kampanii wystąpił w zaledwie 2 meczach w lidze i spędził na boisku łącznie 30 minut.

Źródło: Legia.net.

fot:pressfocus