'Oko na Mundial' - Podsumowanie dnia na MŚ U-20 [#2]

Za nami kolejny dzień Mistrzostw Świata U20. Zapraszamy do podsumowania spotkań w grupach C i D.

Podsumowanie "Oko na mundial" codziennie o godzinie 23:00

W pierwszym spotkaniu w grupie C na stadionie w Lublinie mieliśmy grad bramek. Nowa Zelandia nie dała żadnych szans Hondurasowi wygrywając aż 5:0. Najpierw gola samobójczego zaliczył Darwin Diego, a potem już trafiali kolejno Ben Waine (dwukrotnie), Sarpreet Singh oraz Matthew Conroy.
***

Urugwaj pokonał Norwegię 3:1.W ekipie La Celeste na listę strzelców wpisali się Darwin Nunez, Francisco Ginella oraz Brian Rodriguez. Jedynego gola dla Norwegów tuż po przerwie trafił Christian Dahle Borchgrevink.

***
W grupie D Katar uległ 0:4 Nigerii, która przez całe spotkanie była zdecydowanie lepsza od swoich rywali. Do przerwy strzelili Maxwell Effiom i Henry Offia, a w drugiej odsłonie trafiali Tom Dele-Bashiru oraz Aliu Salawudeen.

***

W ostatnim spotkaniu Ukraina wygrała z USA 2:1. Ukraińcy wyszli na prowadzenie w 26. minucie, a bramkę trafił Serhiy Buletsa. Kilka minut później rezultat wyrównał Brandon Servania. Tuż po przerwie Żółto-błękitni strzelili kolejnego gola, który zadecydował o zwycięstwie. Na listę strzelców wpisał się Denys Popov.