Znakomita forma Zlatana! Szwedzki gwiazdor ustrzelił hat-tricka

Los Angles Galaxy pokonało przed własną publicznością 3:2 (1:1) Los Angeles FC w spotkaniu Major League Soccer. Trzy gole w tym meczu strzelił Zlatan Ibrahimović.

Już w 4. minucie drużyna gości wyszła na prowadzenie. Z rzutu karnego trafił Carlos Vela. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać, gdyż za kilka minut Zlatan Ibrahimović po dobrej indywidualnej akcji wyrównał rezultat. Szwedzki gwiazdor po przerwie strzelił jeszcze dwie bramki.

Piłkarze Los Angeles FC próbowali ratować wynik, ale udało im się strzelić tylko jednego gola. W doliczonym czasie gry na listę strzelców ponownie wpisał się Vela.

Ibrahimović w tym sezonie MLS rozegrał łącznie 17 spotkań. W tym czasie strzelił 16 bramek i zanotował 3 asysty.