Kolejna wygrana Hiszpanii

Reprezentacja Hiszpanii w dalszym ciągu jest niepokonana. Podopieczni Roberta Moreno po sześciu spotkaniach w grupie F mają komplet punktów.

W niedzielnym meczu 6. kolejki eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 kadra La Furja Roja pokonała przed własną publicznością Wyspy Owcze 4:0 (1:0). Już w 13. minucie wynik otworzył RodrigoMikel Oyarzabal dostał prostopadłe podanie i znalazł się sam na sam z bramkarzem rywali. Ostatecznie zdecydował się odegrać do swojego partnera, a ten tylko dopełnił formalności. W 50. minucie ten sam zawodnik podwyższył rezultat po indywidualnej akcji. W samej końcówce padły jeszcze dwa gole, a ich autorem został Paco Alcacer

Hiszpanie jak na razie nie przegrali żadnego meczu w grupie F. Zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem osiemnastu punktów.

fot: pressfocus