test

  CLOUT MMA 3 karta walk, zawodnicy

  Nowa Era MMA: CLOUT MMA 3 Odmienia Oblicze Sportu. Warszawa staje się areną niezwykłych wydarzeń sportowych, gdzie znani zawodnicy i debiutanci przekraczają granice możliwości. Ta gala zapowiada się jako punkt zwrotny w historii MMA.

  Od Boisk Piłkarskich do Klatki MMA

  Najbardziej oczekiwany pojedynek to starcie Tomasz „Gianni” Hajto i Jakuba Wawrzyniaka. Ich transformacja z piłkarzy w zawodników MMA jest dowodem na wszechstronność i odwagę w sportach walki.

  Podwójne Wyzwanie: Denis „Bad Boy” Załęcki. Znany z intensywnego stylu walki, Załęcki będzie rywalizował w dwóch pojedynkach – najpierw z Patrykiem „Wielkim Bu” Masiakiem, a następnie z Natanem Marconiem. To pokazuje jego niezwykłą wytrzymałość i determinację.

  Przełomowe Starcia w MMA

  Na gali zobaczymy również Zbigniewa Bartmana, gwiazdę siatkówki, w starciu z Błażejem Augustynem, znanym z piłkarskich boisk. Ich pojedynek to przykład, jak sportowcy mogą odnaleźć się w nowych dyscyplinach.

  Warte uwagi są także walki Wojciecha „Rekordzisty” Sobierajskiego z Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim oraz Marianny Schreiber z Moniką Laskowską. Te pojedynki obiecują być dynamiczne i pełne emocji.

  Dostęp do Gali

  Transmisja CLOUT MMA 3 dostępna będzie w systemie PPV na stronie cloutmma.tv. Dwa pierwsze pojedynki będą transmitowane bezpłatnie na oficjalnym kanale YouTube organizacji, co umożliwi szerokiemu gronu odbiorców śledzenie początków gali.

  Karta walk

  Karta walk prezentuje się imponująco:

  Tomasz „Gianni” Hajto vs. Jakub Wawrzyniak – K-1, małe rękawice
  Marcin „Cesarz” Najman vs. Adrian Cios – MMA
  Denis “Bad Boy Załęcki lub Denis Labryga* vs. Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – MMA
  Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Patryk „Wielki Bu” Masiak – K-1, małe rękawice
  Zbigniew Bartman vs. Błażej Augustyn – MMA
  Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Grzegorz „Szuli” Szulakowski – boks, małe rękawice
  Marianna Schreiber vs. Monika Laskowska – K-1, małe rękawice
  Marcin Siwy vs. Wasyl „Vasyl” Hałycz – Boks, małe rękawice
  Mateusz „Mavs” Szczypior i Krystian „Świstak” Bajor vs. Fabian „Banersky” Baner i Alan “Antena” Stępień – 2 na 2, K-1, małe rękawice

  Gala CLOUT MMA 3 to nie tylko sportowe wydarzenie, ale także okazja do zobaczenia, jak różnorodni sportowcy zmieniają swój kurs kariery, podejmując nowe wyzwania w świecie MMA. Dla fanów sportów walki to doskonała okazja do zobaczenia emocjonujących starć i nowych talentów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.