David de Gea: Jestem bardzo spokojny i gotowy na następny mecz

David de Gea w wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika Mundo Deportivo wypowiedział się na temat piątkowego spotkania z Portugalią (3:3).

Drugi dzień mundialu w Rosji szczególnie zapadł w pamięci wszystkim sympatykom piłki nożnej. Każdy się spodziewał dobrego widowiska i tak było. Spotkanie na stadionie w Soczi rozgrywane pomiędzy Hiszpania a Portugalią można nazwać jednym wielkim "Show". Przez 90’minut mogliśmy oglądać wiele znakomitych bramek oraz zwrotów akcji.

Zobacz: koszulka reprezentacji Brazylii na MŚ 2018

Warto wspomnieć, że tuż przed końcem pierwszej części meczu, Cristiano Ronaldo, zdecydował się na strzał z dystansu i uderzył na tyle mocno, że piłka ześlizgnęła się po rękawicach de Gei i wpadła do siatki. Hiszpanie po przerwie zaczęli odrabiać straty i przez pewien czas prowadzili (3:2), ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem (3:3).

Bramkarz ekipy La Furia Roja w wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika Mundo Deportivo przyznał, że nie obawia się utraty miejsca w pierwszej jedenastce tylko przez ten jeden błąd.

Jeśli przez jeden błąd wszyscy chcą zmieniać zawodnika… Jestem bardzo spokojny, gotowy na następny mecz. Pewnego dnia nie idzie ci najlepiej, a następnego znów jesteś bardzo dobry. Przecież nikogo nie zabiłem. Takie rzeczy są całkiem normalne. Cieszę się ze wsparcia trenera i innych zawodników. Jestem szczęśliwy, nawet, jeśli ten błąd wydawał się być poważny. Przed nami ważne mecze, dlatego wolę się na nich skupić.

Źródło: Mundo Deportivo