test

  Duże zainteresowanie „Grosikiem”

  Hull City z Kamilem Grosickim w składzie po ostatnim sezonie spadło do Championship. Jednak według informacji "Przeglądu Sportowego" reprezentant Polski nie narzeka na brak zainteresowania klubów z Premier League.

  "Grosik" zimą przeszedł do Hull z Stade Rennes za dziewięć milionów euro. Szybko stał się jednym z kluczowych piłkarzy u Marco Silvy, ale nie zdołał pomóc w utrzymaniu zespołu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jednak w kontrakcie udało się dopisać klauzulę, wedle której po spadku Polak może opuścić "Tygrysy".

  Newcastle, West Ham United, czy Watford to ponoć tylko niektórzy obserwujący sytuację Grosickiego. Na razie jednak brak konkretnych ofert, ale okienko transferowe będzie trwać do września. Jest zatem dużo czasu na rozważenie wszelkich możliwości.

  źródło: Przegląd Sportowy

  foto. Sky Sports

  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.