Dwa duże wzmocnienia Arsenalu?

0
93

Arsenal obrał na celownik Riyada Mahreza oraz Bena Gibsona!

Bez wątpienia czekają nas spore zmiany w londyńskiej drużynie. W dalszym ciągu nie wiadomo, czy na ławce trenerskiej pozostanie Arsene Wenger. W kuluarach mówi się, że Francuz planuje już letnie transfery, zaś oficjalną decyzję poznamy w przeciągu następnych tygodni. Pod dużym znakiem zapytania stoi także przyszłość czołowych gwiazd klubu, przede wszystkim Alexisa Sancheza, Mesuta Ozila oraz Hectora Bellerina. 

Według kilku angielskich źródeł, jednym z głównych priorytetów transferowych na najbliższe okienko ma być zawodnik Leicester – Riyad Mahrez. Algierczyk chce odejść z drużyny byłego Mistrza Anglii i spróbować swoich sił w znacznie mocniejszym zespole. Wiele mówiło się również o zainteresowaniu ze strony Olypique Marsylii, jednak wiele wskazuje na to, że pomocnik póki co nie chce wracać na francuskie boiska.

Drugą opcją transferową jest sprowadzenie gracza Middlesbrough – Bena Gibsona. Boro "zapewnili" sobie spadek z Premier League, więc Gibsonowi nie w głowie gra w drugiej angielskiej klasie rozgrywkowej. 24-letni defensor ma za sobą bardzo dobry sezon w Premier League, co przykuło uwagę lepszych zespołów.

 

źródło: Goal

fot. Sky Sport

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here