Dyrektor sportowy Sevilli potwierdził trzy cele transferowe!

0
92

Dyrektor sportowy Sevilli, Óscar Arias Sánchez potwierdził na konferencji prasowej, że klub pracuje nad sprowadzeniem trzech piłkarzy!

Andaluzyjczycy są dosyć aktywni na obecnym rynku transferowym. Do czwartej drużyny poprzedniego sezonu trafiło już pięciu piłkarzy: Éver Banega, Luis Muriel, Sebastien Corchia, Nolito i Guido Pizarro. Dyrektor sportowy "Los Nervionenses" potwierdził na konferencji prasowej, że klub pracuje nad sprowadzeniem trzech piłkarzy. Mowa tutaj o Stevanie Joveticiu, Simonie Kjaerze i Jesúsie Navasie. Dwóch z tych graczy (Jovetić, Navas) ma za sobą grę dla "Sevillistas". 

– Wczoraj wysłaliśmy propozycję dla agenta Navasa i na razie czekamy na odpowiedź. W ciągu najbliższych dni powinniśmy wiedzieć więcej. Nie ma deadline'u i nie ma ultimatum.

– Z różnych powodów rozmowy (nt. Joveticia – przyp.red) nie były łatwe, ale ta opcja zostaje otwarta, pomimo tego, że jest skomplikowana. 

– Jak dotąd udawało się nam sprowadzać zawodników pierwszego wyboru. Nie warto prowokować sytuacji, które w ostateczności mogą spowodować zerwanie porozumienia.

źródło: Sevilla FC

fot. FC Dallas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here