test

  FC Barcelona – Real Sociedad transmisja, gdzie oglądać? | 13.05.2024

  Dnia 13 maja 2024 roku o godzinie 21:00 na Estadio Olímpico w Barcelonie odbędzie się mecz FC Barcelona kontra Real Sociedad. Jest to spotkanie w ramach 35. kolejki hiszpańskiej LaLiga. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać w tv, online i czy można oglądać za darmo.

  FC Barcelona – Real Sociedad: gdzie oglądać?

  Mecz na żywo FC Barcelona – Real Sociedad będzie transmitowany w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Transmisja online dostępna będzie na platformach WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go, Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

  FC Barcelona – Real Sociedad: transmisja za darmo

  Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby oglądać mecz bez opłat na jednej z tych platform, należy założyć konto klienta, wpłacić depozyt i postawić zakład. Każda z firm oferuje atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych klientów, umożliwiając oglądanie meczu bez dodatkowych kosztów.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na stat aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

  Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej (Android, iOS).

  FC Barcelona – Real Sociedad: transmisja meczu online

  Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

  Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu, dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Ponadto, warto wyróżnić platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go, które umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.