FC Barcelona znalazła alternatywę dla Bellerina!

0
93

Transfer Hectora Bellerina wydaje się być coraz bardziej cięższy do zrealizowania. Dyrektor sportowy katalońskiego znalazł jednak alternatywę.

Prawy obrońca jest bolączką zarządu Dumy Katalonii. Sergi Roberto ma zostać przesunięty do środka pola, co zostawia Ernesto Valverde wyłącznie z Aleixem Vidalem. Przez długi okres czasu media informowały o dużym zainteresowaniu Hectorem Bellerina. Dziś Arsenal oficjalnie potwierdził przedłużenie kontraktu z Arsene Wengerem, oznacza to także, że transfer młodego Hiszpana stał się niemożliwy. Francuski szkoleniowiec niejednokrotnie powtarzał, że Bellerin jest bardzo ważną częścią zespołu i nie zgodzi się na jego transfer. Robert Fernandez przygotował się na taką sytuację i szybko znalazł alternatywę. 

FC Barcelona zaczęła już rozmowy ws. transferu Azplicuety! Ogromnym zwolennikiem jego umiejętności jest Ernesto Valverde, nowy szkoleniowiec katalońskiej drużyny. Defensor może grać na obu bokach obrony, a do tego jest bardzo wytrzymały i szybki. Katalończycy traktują go głównie jako bocznego defensora, aczkolwiek w Chelsea pokazał, że potrafi grać też w linii złożonej z trzech obrońców.

Kwota transferowa miałaby oscylować w granicach około 30 milionów euro. 

 

źródło: Sport

fot. pressfocus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here