Groźny wypadek w Suwałkach podczas Mistrzostw 14-latków

0
69

Do groźnego wypadku doszło podczas Mistrzostw Polski w piłce nożnej Reprezentacji Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej 14-latków rozgrywanych w Suwałkach.

Podczas meczu finałowego mistrzostw rozgrywanych w Suwałkach na Stadionie Miejskim (na którym grają Wigry Suwałki – dop.red.), silny wiatr wywrócił ławkę rezerwowych, która następnie spadła na robotnika pracującego w wykopie. Warto dodać, że obecnie na stadionie przy Zarzeczu trwają prace remontowe, w celu wkopania wiat i ławek rezerwowych w ziemię, poniżej poziomu boiska. Mężczyzna został wydobyty przez przyjazdem pogotowia, jednak został zabrany do szpitala. Lekarze określają jego stan jako stabilny – nie zagrażający życiu.

Przypomnijmy, że Mistrzostwa Polski w piłce nożnej Reprezentacji Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej 14-latków im. Włodzimierza Smolarka odbywały się od niedzieli (25.06) w Suwałkach. Rywalizowało osiem najlepszych drużyn 14-latków z całej Polski. W sobotę (01.07) rozegrano finałowe spotkanie, które z powodu wypadku przerwano i przeniesiono na boczne boisko.

 

źródło: Radio 5 / własne

fot. radio5.com.pl   

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here