Ibrahimović będzie klubowym kolegą Ospiny?

    Przyszłość Zlatana Ibrahimovicia nadal nie jest znana. Są jednak pierwsi chętni na Szweda, a przy okazji na piłkarza Arsenalu!

    Według informacji podanych przez brytyjskie ‘Daily Star’,Los Angeles Galaxy rozważa opcję wykupu z Arsenalu Davida Ospiny. Co więcej, amerykański klub chce zaproponować ofertę kontraktu Zlatanowi Ibrahimoviciowi. Szwed wraz z pierwszym dniem lipca zostanie wolnym zawodnikiem, jednak ze względu na swoją kontuzję kolana musi jeszcze poczekać na powrót do gry. W przeszłości wiele mówiło się o ewentualnej grze legendy szwedzkiej piłki w MLS. Być może teraz nadeszła ta chwila, kiedy Ibrahimović zdecyduje się na taki obrót spraw.

    Kwestia Ospiny wygląda o tyle ciekawie, że tureckie media informowały o tym, iż reprezentant Kolumbii jest już praktycznie dogadany z Fenerbahce. Na ostatniej prostej przed finalizacją tego transferu swoje trzy grosze chce wtrącić LA Galaxy.

    fot. Pressfocus

    źródło: Daily Star

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Jednak nie Widzew? Rodado blisko wyjazdu za granicę!

    Przyszłość Angela Rodado w polskiej lidze stoi pod dużym...

    Fenerbahce sięga po piłkarza PSG!

    Fenerbahce kolejny sezon z rzędu musiała uznać wyższość Galatasaray...

    Kolejne wzmocnienie Wieczystej? Przeszłość w Ekstraklasie!

    Wieczysta Kraków po awansie do Betlic 1. Ligi nie...

    To on ma zastąpić Bellinghama!

    Niedawno "Królewscy" usłyszeli wyrok odnośnie Jude Bellinghama. Tak można...

    Będzie powrót do Lecha Poznań?

    Lech Poznań zdaje sobie sprawę, że czeka ich trudny...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.