Jens Gustafsson przed rewanżem z Brondby. „Będzie to niesamowite doznanie dla każdego z nas”.

Dzisiaj o godzinie 20:00 Pogoń Szczecin zmierzy się w rewanżowym meczu drugiej rundy eliminacji do Ligi Konferencji na wyjeździe z Brondby. Na środowej konferencji prasowej przed tym starciem wypowiedział się Jens Gustafsson, który odpowiada za wyniki „Portowców”.

Starcie w Szczecinie nie było emocjonujące i zakończyło się remisem 1:1. W zespole Pogoni na listę strzelców wpisał się Luka Zahović, a w ekipie rywali gola zdobył Blas Riveros.

– Wracamy do gry po porażce w lidze, co daje nam jeszcze więcej energii przed tym drugim spotkaniem. Oczywiście, chcemy zagrać ten mecz tak, jak zaczęliśmy grać w drugiej połowie pierwszego spotkania z Brondby – powiedział Jens Gustafsson na konferencji prasowej.

– Wierzę, że będziemy wciąż rosnąć jako zespół i jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie, które jest przed nami. Jak już powiedziałem, chcemy wyglądać jak w drugich 45 minutach pierwszego spotkania rywalizacji z Duńczykami – dodał.

– Naprawdę mocno czekam już na to spotkanie. Będzie to niesamowite doznanie dla każdego z nas. Wiem, że nasi fani zrobią w czwartek wszystko, by nam pomóc. My z kolei na pewno będziemy tego potrzebować – stwierdził.

– Wiecie o historii Pogoni więcej ode mnie, ale ja z kolei wiem, że to jest bardzo dobre. Zarówno dla klubu, jak i dla drużyny, czy zawodników. Stajemy się coraz lepsi i lepsi, gdy mierzymy się z tym rodzajem intensywności. Dla nas to coś fantastycznego na przyszłość – przyznał.

Źródło: Pogonszczecin.pl