Juventus chce zawodnika Eintrachtu Frankfurt! Kosztuje 20 milionów euro

0
56
Juventus Turyn fot ninopavisic Shutterstock com
Fot. ninopavisic/ Shutterstock.com

Włoski dziennikarz Nicolo Schira poinformował na swoim oficjalnym Twitterze, że Juventus Turyn jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem Filipa Kosticia z Eintrachtu Frankfurt.

Juventus Turyn planuje pozyskać nowego skrzydłowego. Na liście życzeń „Starej Damy” znalazł się Filip Kostić z Eintrachtu Frankfurt. Reprezentant Serbii bardzo dobrze sobie radzi w ekipie popularnych „Orłów”. W minionym sezonie rozegrał 42 mecze we wszystkich rozgrywkach, strzelił 7 goli i zanotował 15 asyst.

Jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2023 roku i wszystko wskazuje na to, że jej nie wypełni. Poważnie zainteresowany jego pozyskaniem jest Juventus Turyn. „Bianconeri” nie złożyli jeszcze oferty, ale z pewnością w najbliższym czasie to zrobią, ponieważ niemiecki klub oczekuje tylko 20 milionów euro za transfer definitywny tego zawodnika. Poza tym drużyna ze stolicy Piemontu ma też bardzo dobre relacje z jego agentem, więc negocjacje przebiegają w przyjemnej atmosferze.

– Juventus Turyn jest nadal zainteresowany skrzydłowym Filipem Kosticiem z Eintrachtu Frankfurt. Rozmowy z jego agentem Alessandro Luccim są bardzo pozytywne. Eintracht prosi o 20 milionów euro – napisał na Twitterze włoski dziennikarz Nicolo Schira.

Źródło: Nicolo Schira – Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here