Kolejna porażka Monaco, katastrofalny Glik

AS Monaco znów przegrało ligowy mecz, Kamil Glik znów zawiódł.

R E K L A M A

AS Monaco przegrało po raz kolejny ligowy mecz 3:4, mimo, że prowadziło w pierwszej połowie 2:0. Dwa gole zdobył Ben Yedder oraz jedno trafienie dołożył Keita, który sześć minut przed trafieniem do siatki wszedł na plac gry. Dla gości trafiali Benedetto (x2), oraz Payet i Germain.

Klub z Księstwa Monako zagrał bardzo słabo i nerwowo. Dwubramkowa przewaga powinna dać komfort zawodnikom Leonardo Jardima, jednak szybko zostali zepchnięci przez gości i oddali im pełną inicjatywę.

>>>ZOBACZ NA FOOTBAR: GOL KRZYSZTOFA PIĄTKA

Pełny mecz zagrał Kamil Glik, jednak Polak po raz kolejny zawiódł i popełniał bardzo dużo błędów. Francuskie media bardzo go skrytykowały, nie zostawiając na nim suchej nitki. Jeden z dziennikarzy L'Equipe napisał, że "Glik razem z Jardimem powinni jak najszybciej opuścić Monaco". Zdarzały się również komentarze o "okręgowym poziomie polskiego obrońcy".

Serwis WhoScored ocenił Glika na notą 5.9, zaś Sofascore na 6.0.