[HTML payload içeriği buraya]

Koncert Barcelony i kolejne gole Lewandowskiego! FC Barcelona 5:0 Young Boys – skrót meczu (WIDEO)

FC Barcelona z Robertem Lewandowskim miażdży szwajcarskie Young Boys Berno w meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów.

Choć Katalończycy podchodzili do tego spotkania jako niekwestionowany faworyt, a jakikolwiek opór ze strony Young Boys należałoby uznać za niemałą niespodziankę, podopieczni Flicka byli dziś dla Szwajcarów absolutnie bezlitośni.

Wynik już w 8. minucie otworzył nie kto inny, jak Robert Lewandowski. Następnie piłkę w siatce umieścili kolejno Raphinia i Martinez, dzięki czemu Barcelona schodziła na przerwę z trzybramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie, aktualni liderzy tabeli hiszpańskiej La Ligi, nie zamierzali się zatrzymywać. Już 6. minut po gwizdku wznawiającym grę, Robert Lewandowski skompletował dublet. Pod koniec, trafienie samobójcze zaliczył jeszcze Camara. Ostateczny wynik spotkania to 5:0 na korzyść gospodarzy.