Krychowiak: Większość chciałaby Nawałkę

  Grzegorz Krychowiak wyraził opinię odnośnie wyboru kolejnego selekcjonera reprezentacji Polski.

  Jeszcze niedawno wydawało się, że największe szanse są na powrót Adama Nawałki. Były selekcjoner odbył już nawet rozmowy z Cezarym Kuleszą i nastawił współpracowników, by byli gotowi do pracy.

  Ostatnio jednak nastąpił zwrot. Andriy Shevchenko zakończył pracę w Genoi, a Ukrainiec od jakiegoś czasu chodził po głowie Kuleszy jako jeden z jego kandydatów. Z najnowszych doniesień medialnych wydaje się, że PZPN jest zdeterminowany, by zatrudnić byłego napastnika.

  Całą sytuację skomentował Grzegorz Krychowiak, który skorzystał z okazji i przebywał ostatnio w Polsce.

  – Jako zawodnik wiem, że do meczu z Rosją zostało bardzo niewiele czasu. Nowy selekcjoner, który podejmie rękawicę, będzie tu kluczowy, więc ważne jest, by zaaklimatyzował się jak najszybciej. Adam Nawałka, który zna reprezentację i zawodników, byłby kilka kroków przed kimś, kto tego doświadczenia nie ma. To jednak tylko opinia, ja decyzji nie podejmuję. Jestem przekonany, że większość by chciała. Chciałaby, bo pamiętają, że współpraca z trenerem Nawałką była dobra. W wypadku każdego trenera przychodzi porażka i trzeba wtedy odejść, ale to jeszcze nie znaczy, że mamy do czynienia ze złym szkoleniowcem. To rytm futbolu – stwierdził.

  Źródło: Interia

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również