Lewandowski nie podał ręki trenerowi po zejściu z boiska

W meczu przeciwko Koeln, Robert Lewandowski zszedł w boiska w drugiej połowie spotkania. Po zejściu z placu gry, nie podał ręki Heynckesowi.

Lewy w 77. minucie został zmieniony przez Sandro Wagnera. Schodząc z boiska, nie podał ręki trenerowi Juppowi Henckesowi. W sieci zawrzało. Pojawiały się między innymi  pogłoski o rzekomym spotkaniu Heynckesa z Lewandowskim, podczas którego trener miał poinformować zawodnika o tym, że jest niezadowolony z jego postawy na treningach.

ZOBACZ: ORYGINALNA KOSZULKA LEWANDOWSKIEGO NA PODSTADIONEM.PL

W mediach automatycznie pojawiła się inna teza. Polak swoim zachowaniem miałby wymusić na władzach Bayernu wydanie zgody na transfer do innego klubu. Jupp Heynckes skomentował zajście podczas meczu z Kolonią:

– My napastnicy jesteśmy samolubni i chcemy poprawiać dorobek bramkowy. Z perspektywy czasu go rozumiem. W momencie zmiany Lewandowski zareagował jednak dosyć śmiesznie. To ja jestem tutaj szefem. Nikt inny

Przypomnijmy, że Bayern wygrał mecz 3:1. Jedną z bramek zdobył kapitan reprezentacji Polski.

źródło: TVP Sport / Bundesliga