Media: Nowy klub Lapaduli!

0
95

Gianluca Lapadula zostanie wypożyczony do Genoi!

Milan w obecnym oknie transferowym dokonał wzmocnień na kilku pozycjach, przez co kadra jest niemal skompletowana. Kilku zawodników nadal jednak może opuścić klub. "Rossoneri" ogłosili kadrę na chińskie tournée, w której nie znalazło się miejsce dla kilku piłkarzy. Jednym z nich jest Gianluca Lapadula. 27-latek zdaniem "Gianluki di Marzio" dogadał się z nowym klubem. Mowa tutaj o Genoi.

"Grifone" są zdeterminowani, aby pozyskać byłego napastnika Pescary i szybko doszli do porozumienia z szóstą drużyną poprzedniego sezonu. Lapadula zostanie wypożyczony na rok za dwa miliony euro, a klub z Genui jest zobowiązany do wykupu po sezonie za 11 milionów euro. Po tym czasie snajper podpisze z nowym pracodawcą pięcioletnią umowę. 

Warto wspomnieć, że 27-letni zawodnik ma zastąpić w nowym zespole Giovanniego Simeone, który ponoć jest o krok od Fiorentiny. Do Genoi również na zasadzie wypożyczenia dołączy Andrea Bertolacci. 

Lapadula w poprzednim sezonie rozegrał 29 spotkań w barwach "Rossonerich", w których zdobył osiem bramek oraz zanotował cztery asysty.

źródło: Gianluca di Marzio

fot. acmilan.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here