test

  Michał Kopczyński spotka się z kibicami w ramach cyklu „B(L)iżej Legii”

  Event z udziałem wychowanka Legii Warszawa odbędzie się w czwartek 6 kwietnia o godz. 19.00 w restauracji Champions hotelu Marriott. Podczas wydarzenia organizowanego przez Głównego Sponsora Legii Warszawa – Fortunę Zakłady Bukmacherskie – kibice będą mogli wygrać cenne nagrody!

  Już na kilka dni po zwycięstwie nad Pogonią Szczecin, kibice Legii Warszawa będą mieli okazję złożyć na ręce Michała Kopczyńskiego gratulację za sobotni wynik. Wszystko za sprawą cyklu „B(L)iżej Legii”, w ramach którego fani stołecznego klubu cyklicznie mają okazję spotkać się ze swoimi idolami twarzą w twarz, porozmawiać z nimi, zdobyć autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ostatnimi gośćmi fanów byli m.in. trener Jacek Magiera oraz Guilherme i Arkadiusz Malarz, a także Artur Jędrzyjczyk.

  Tym razem bohaterem spotkania będzie Michał Kopczyński, 24-latek, który przebojem wdarł się do pierwszego składu mistrza Polski pod wodzą Jacka Magiery. W Legii Warszawa Kopczyński trenuje od siódmego roku życia. Defensywny pomocnik jest jedną z kluczowych postaci w drużynie, pełniąc funkcje jednego z kapitanów Legii Warszawa obok Miroslava Radovicia i Jakuba Rzeźniczaka. W tej roli wyprowadzał zespół w prestiżowym starciu w Lidze Europy z Ajaxem.

  Spotkanie z 24-letnim pomocnikiem odbędzie się w czwartek 6 kwietnia o godz. 19.00 w restauracji Champions hotelu Marriott przy Al. Jerozolimskich 65/79, a poprowadzi je Maciek Krawczyk, znany jako "DissBlaster", założyciel kanału piłkarskiego Footroll, który co miesiąc generuje kilka milionów wyświetleń na YouTube.

  Poza możliwością bliższego poznania wychowanka Legii, kibice jak zwykle będą mogli zdobyć fantastyczne nagrody. Tym razem w puli znajdą się m.in.: koszulka Michała Kopczyńskiego z autografem, voucher dla 2 osób na „Quick Lunch” w restauracji Champions, voucher na 200 zł do wykorzystania w restauracji Champions oraz powerbanki. W dodatkowym losowaniu dla klientów restauracji wygrać będzie można 2 bilety VIP na mecz Legii w rundzie wiosennej ekstraklasy wraz z unikatową, czerwoną koszulką meczową.

  Wszystkich kibiców Legii serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się w restauracji Champions osobiście, mogą śledzić spotkanie dzięki transmisji LIVE na Facebooku eFortuna.pl z możliwością zadawania pytań w czasie rzeczywistym.

  Redakcja

  Nikodem Potockihttps://www.facebook.com/red.nikodem.potocki/
  Absolwent Informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.