Neymar odejdzie z FC Barcelony?

0
115

Według hiszpańskiej prasy, Neymar czuje się niekomfortowo w Dumie Katalonii i rozważa odejście z klubu. Do takiej decyzji namawia rodzina Brazylijczyka.

Co rok Neymar dostaje liczne oferty z europejskich klubów, jednak każda jest odprawiana z kwitkiem. Według katalońskiej gazety Sport, Neymar czuje się niekomfortowo w Barcelonie i w grę może wchodzić zmiana otoczenia. Młody Brazylijczyk zdobył wszystko co możliwe w klubowym futbolu, do kolekcji brakuje mu Złotej Piłki, oraz tytułów reprezentacyjnych. Indywidualne osiągnięcie jest dla niego bardzo ważne, jednak grając u boku Messiego zawsze będzie tym drugim i nigdy nie znajdzie się na czele plebiscytu FIFA. Członkowie rodziny także doradzają mu zmianę barw klubowych.


CZYTAJ TAKŻE: RENATO SANCHES ZMIENI BARWY KLUBOWE?

 


Barcelona tymczasem uważa, że piłkarz jest szczęśliwy po tym, jak 21 października 2016 roku podpisał z klubem nowy kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2021. Na jego mocy Neymar zarabia 15 milionów euro rocznie, a jego klauzula odejścia wynosi 200 mln w tym roku, 222 mln w 2018 roku i 250 mln w ostatnich trzech latach obowiązywania umowy.

 

źródło: Sport

fot. pressfocus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here