Oficjalnie: Çalhanoğlu SZÓSTYM transferem Milanu!

  Hakan Çalhanoğlu został nowym piłkarzem Milanu!

  Rewolucja kadrowa w czerwono-czarnej części Mediolanu zdaje się nie mieć końca. Klub zaprezentował już piątkę graczy – Mateo Musacchio, Ricardo Rodrigueza, Francka Kessie, Andre Silvę i Fabio Boriniego. Teraz klub za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował, że nowym zawodnikiem "Rossonerich" został Hakan Calhanoglu. Reprezentant Turcji grał wcześniej w Bayerze Leverkusen. Niemcy za swojego pomocnika otrzymali kwotę w granicy 20-24 milionów euro, a sam piłkarz związał się czteroletnią umową z nowym klubem.

  – Dziękuję wszystkim za to, że transfer doszedł do skutku. Zamierzam się odpłacić za zaufanie tych ludzi. Będę grał dla Milanu tak, jak najlepiej potrafię. Mam nadzieję, że dobrze rozpoczniemy sezon, przed nami walka o Ligę Europy i TOP 3 w lidze włoskiej – powiedział 23-latek.

  Testy medyczne byłego gracza Hamburgera SV były bardzo obszerne, ponieważ Turek od czterech miesięcy nie pojawił się na murawie. Jest to pokłosie zawieszenia w wyniku niewywiązania się z umowy z jednym z klubów kilka lat temu, które na piłkarza nałożyła FIFA. Pomimo tego zawieszenia reprezentant Turcji zdobył siedem bramek i zanotował taką samą liczbę asyst w 22 spotkaniach.

  źródło: AC Milan

  fot. acmilan.com

   

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również