Oficjalnie: Murawski w Palermo!

0
102

Radosław Murawski związał się trzyletnim kontraktem z Palermo!

Piast Gliwice za transfer byłego kapitana zarobiło 650 tysięcy euro. Taka kwota znajdowała się w kontrakcie piłkarza jako klauzula odstępnego. Zawodnik przeszedł pomyślnie testy medyczne i podpisał trzyletnią umowę z "Rosanero". Murawski zostanie zarejestrowany jako piłkarz Palermo w poniedziałek. 23-letni pomocnik dołączył już na zgrupowanie swojej nowej drużyny do Bad Kleinkirchheim. 

– Jestem zadowolony z tego, że jestem piłkarzem Palermo. Jestem gotowy na nowe wyzwanie. Mój pierwszy cel jest oczywisty, chcę wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie. ~ Radosław Murawski

Warto wspomnieć, że nowy klub wychowanka "Piastunek" spędzi najbliższy sezon na poziomie Serie B. Polak rozegrał w poprzednim sezonie 36 spotkań, w których strzelił dwie bramki i zapisał na swoim koncie jedną asystę. 

Murawski jest piątym nowym piłkarzem Palermo sprowadzonym w bieżącym oknie transferowym. Wcześniej swój podpis pod kontraktem złożył Andrea Ignegneri, Igor Conorado i Eddy Gnahoré. Na zasadzie wypożyczenia dołączył Gabriele Rolando.

źródło: BMG-SPORT, US Palermo

fot. palermocalcio.it

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here