Oficjalnie: Nowy klub Ramiego

    Adil Rami opuszcza Sevillę. Nowym klubem Francuza została Olympique Marsylia!

    Dla 31-letniego defensora jest to powrót do ojczyzny po sześciu sezonach rozbratu. Wcześniej Rami grał dla Valencii, Milanu i ostatnio Sevilli. W poprzednim sezonie stoper wystąpił w 33 meczach dla ekipy z Andaluzji, będąc ważną częścią zespołu prowadzonego wówczas przez Jorge Sampaolego. 

    Teraz Francuz podpisał czteroletni kontrakt z Olympique Marsylią, a "Sevillistas" zainkasowali za zawodnika sześć milionów euro. W zespole prowadzonym przez Rudiego Garcię Rami będzie walczył o skład z Rolando, Rodem Fannim czy Tomášem Hubočanem. Piłkarz zostanie oficjalnie przedstawiony 19 lipca i tego samego dnia odbędzie się konferencja prasowa. Wychowanek Lille miał okazję pracować z Garcią właśnie w zespole z północnej Francji w latach 2008-2011.

    Rami to szósty transfer klubu ze Stade Velodrome. Wcześniej do zespołu z Marsylii dołączyli tacy gracze, jak Florian Thauvin, Luiz Gustavo, Clinton N'Jie, Steve Mandanda i Valère Germain.

    źródło: Olympique Marsylia

    fot. om.net

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Jednak nie Widzew? Rodado blisko wyjazdu za granicę!

    Przyszłość Angela Rodado w polskiej lidze stoi pod dużym...

    Fenerbahce sięga po piłkarza PSG!

    Fenerbahce kolejny sezon z rzędu musiała uznać wyższość Galatasaray...

    Kolejne wzmocnienie Wieczystej? Przeszłość w Ekstraklasie!

    Wieczysta Kraków po awansie do Betlic 1. Ligi nie...

    To on ma zastąpić Bellinghama!

    Niedawno "Królewscy" usłyszeli wyrok odnośnie Jude Bellinghama. Tak można...

    Będzie powrót do Lecha Poznań?

    Lech Poznań zdaje sobie sprawę, że czeka ich trudny...

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.