test

  Peszko i Jevtić ukarani przez Komisję Ligi!

  Peszko oraz Jevtić zostali ukarani za brutalne faule podczas ostatniej kolejki LOTTO Ekstraklasy!

  Sławomir Peszko oraz Darko Jevtić nie wystąpią w pierwszych spotkaniach nowego sezonu Ekstraklasy. Zawodnik Lechii Gdańsk po faulu ja Vadisie O-O został ukarany zawieszeniem na cztery pierwsze spotkania, zaś gracz Lecha trzema meczami. Legia, Lechia oraz Jagiellonia zostały ukarane karami finansowymi za niewłaściwe zachowanie kibiców.

  W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Jagiellonia Białystok – Lech Poznań w 37. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Białegostoku nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych oraz karę zakazu organizacji wyjazdu grupy kibiców na 2 najbliższe mecze wyjazdowe w Lotto Ekstraklasie. 

  W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa – Lechia Gdańsk w 37. kolejce Lotto Ekstraklasy oraz incydentem, jaki miał miejsce po meczu na płycie boiska, na klub z Warszawy nałożono karę finansową w wysokości 40 tysięcy złotych.  W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Legia Warszawa – Lechia Gdańsk w 37. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Gdańska nałożono karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych. 

  Na zawodnika Lechii Gdańsk Sławomira Peszkę, nałożono karę dyskwalifikacji w 4 meczach Lotto Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za faul narażający zdrowie przeciwnika w meczu 37. kolejki Legia Warszawa – Lechia Gdańsk.  Na zawodnika Lecha Poznań Darko Jevticia, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach Lotto Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za faul w meczu 37. kolejki Jagiellonia Białystok – Lech Poznań.

   

  źródło: PZPN

  fot. pressfocus 

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.