Peszko i Jevtić ukarani przez Komisję Ligi!

  Peszko oraz Jevtić zostali ukarani za brutalne faule podczas ostatniej kolejki LOTTO Ekstraklasy!

  Sławomir Peszko oraz Darko Jevtić nie wystąpią w pierwszych spotkaniach nowego sezonu Ekstraklasy. Zawodnik Lechii Gdańsk po faulu ja Vadisie O-O został ukarany zawieszeniem na cztery pierwsze spotkania, zaś gracz Lecha trzema meczami. Legia, Lechia oraz Jagiellonia zostały ukarane karami finansowymi za niewłaściwe zachowanie kibiców.

  W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Jagiellonia Białystok – Lech Poznań w 37. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Białegostoku nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych oraz karę zakazu organizacji wyjazdu grupy kibiców na 2 najbliższe mecze wyjazdowe w Lotto Ekstraklasie. 

  W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa – Lechia Gdańsk w 37. kolejce Lotto Ekstraklasy oraz incydentem, jaki miał miejsce po meczu na płycie boiska, na klub z Warszawy nałożono karę finansową w wysokości 40 tysięcy złotych.  W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Legia Warszawa – Lechia Gdańsk w 37. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Gdańska nałożono karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych. 

  Na zawodnika Lechii Gdańsk Sławomira Peszkę, nałożono karę dyskwalifikacji w 4 meczach Lotto Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za faul narażający zdrowie przeciwnika w meczu 37. kolejki Legia Warszawa – Lechia Gdańsk.  Na zawodnika Lecha Poznań Darko Jevticia, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach Lotto Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za faul w meczu 37. kolejki Jagiellonia Białystok – Lech Poznań.

   

  źródło: PZPN

  fot. pressfocus 

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Carlo Ancelotti zabrał głos na temat swojej przyszłości! „Wtedy zobaczymy”.

  Szkoleniowiec Realu Madryt, Carlo Ancelotti, zabrał głos w sprawie...

  Oficjalnie: Jerzy Brzęczek nie jest już trenerem Wisły Kraków!

  Jerzy Brzęczek nie jest już trenerem Wisły Kraków -...

  Dublet Grzegorza Krychowiaka w barwach Al-Shabab!

  Grzegorz Krychowiak dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w...