Polska – Belgia: kursy, typy i zakłady bukmacherskie (14.06.2022)

    Belgowie ponieśli dotkliwą porażkę z Holendrami w meczu otwierającym rozgrywki. Jednak już w następnym meczu zdołali się zrewanżować, i to przeciwko temu samemu, wtorkowemu przeciwnikowi.

    Analiza i zapowiedź meczu Polska – Belgia

    Belgia rozgromiła u siebie Polaków aż 6:1. Co więcej, była to także okazja dla kilku kluczowych zawodników belgijskiego zespołu, by odzyskać formę. Minęło już trochę czasu, odkąd Belgowie zostali nazwani złotym pokoleniem narodu, ale niestety nie udało im się jeszcze wygrać czegoś na arenie międzynarodowej. Zbliżające się Mistrzostwa Świata są ostatnią szansą dla kilku najlepszych piłkarzy, dlatego ważne jest, aby wrócili do formy przed rozpoczęciem Mundialu w listopadzie.

    Tymczasem Polacy wciąż są drużyną, która w dużej mierze opiera się na formie kapitana Roberta Lewandowskiego i choć od kilku lat jest on uważany za najlepszego piłkarza na świecie, to jest pewna granica możliwości jednego zawodnika, chyba że jest nim Lionel Messi. Właśnie to było powodem kłopotów Polaków. Kiedy „Lewy” jest dobrze kryty, większość ich ofensywnej siły uderzeniowej jest ograniczona.

    Gdy tydzień wcześniej oba zespoły zmierzyły się w rewanżowym meczu, Belgowie rozgromili Polaków wynikiem 6-1. Drużyna zajmująca drugie miejsce na świecie jest zdeterminowana, by podtrzymać tę passę, zwłaszcza że Mistrzostwa Świata są tuż tuż. Z drugiej strony, Polacy są bez zwycięstwa w dwóch ostatnich meczach i wpuścili w sumie 8 goli. Biorąc pod uwagę te obserwacje, należy spodziewać się kolejnego przekonującego zwycięstwa Belgii w najbliższy wtorek.

    Polska – Belgia: typy bukmacherskie

    1. Gole powyżej 2.5 [kurs Fortuna 2.00]

    2. Gospodarze wykonają więcej fauli [kurs Betfan 1.90]

    3. Obie drużyny strzelą gola [kurs Betclic 1.78]

    4. Robert Lewandowski strzeli gola [kurs LVBET 2.17]

    Polska – Belgia: kursy bukmacherskie

    1 X 2
    Fortuna 3.40 3.35 2.20
    LVBET 3.40 3.35 2.17
    Betclic 3.30 3.50 2.27
    Betfan 3.25 3.45 2.21
    Superbet 3.50 3.40 2.17
    Totolotek 3.46 3.50 2.15

     

     

    Nikodem Potocki
    Nikodem Potockihttps://www.facebook.com/red.nikodem.potocki/
    Absolwent Informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Zobacz również

    Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.