Problemy z kontraktem Donnarummy! Postawione ultimatum?!

  Zarząd Milanu ma dość z odkładaniem decyzji w sprawie nowego kontraktu dla Gianluigiego Donnarummy i stawia ultimatum!

  Do niedawna wydawało się, że zatrzymanie Donnarummy przez zarząd Milanu na San Siro jest absolutnym priorytetem. Nadal jednak nie rozpoczęły się oficjalne rozmowy pomiędzy klubem, a agentem Gigio, Mino Raiolą. Na domiar złego dla "Rossonerich", kontrakt ich wychowanka wygasa z końcem przyszłego sezonu, więc nic dziwnego, że klub chce jak najszybciej zamknąć tę kwestię. Wszystkie włoskie media są zgodne jak jeden mąż i mówią jednym głosem: albo nowy kontrakt do 30 czerwca, albo kolejny sezon na trybunach.

  Dlaczego między stronami nie ma jak dotąd nici porozumienia? Marco Fassone i Massimo Mirabelli oferują 3,5 miliona euro za sezon i czteroletnią umowę. Raiola ponoć żąda co najmniej pięciu milionów europejskiej waluty dla swojego klienta za rok gry. Obie strony mają usiąść do rozmów w przyszłym tygodniu. Agent między innymi Zlatana Ibrahimovicia czy Paula Pogby w rozmowie ze "Sky Sport 24" przekonuje, że sytuację ma pod kontrolą.

  Myślę, że teraz Gigio powinien jechać spokojnie na wakacje, a potem na reprezentację. Jest spokojny, potrzebujemy czasu koniecznego dla naszych rozważań. Nie ma pośpiechu, jest kolejny rok kontraktu. Nie rozumiem dzienników, które chcą przyspieszyć ważną decyzję. Jesteśmy w świetnych relacjach z Milanem. Nie sądzę, że Gigio może zostać odesłany na trybuny, wszystko przebiega spokojnie. 

  Donnarumma rozegrał 40 spotkań w tym sezonie pomiędzy słupkami "Rossonerich". 18-latek dwunastokrotnie zachował czyste konto.

  źródło: SkySport 24

  fot. acmilan.com

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Di Lorenzo zostanie w Napoli?

  Włoski dziennikarz Nicolo Schira przekazał na swoim oficjalnym Twitterze...

  Oficjalnie: Zagłębie Lubin zatrzymało wielki talent!

  Zagłębie Lubin wydało oficjalny komunikat w sprawie przyszłości młodego...

  Chelsea Londyn chce gwiazdę Lipska!

  Zdaniem włoskiego dziennikarza Nicolo Schiry Chelsea Londyn pracuje nad...

  Napoli zatrzyma bramkarza! Jest porozumienie

  Alex Meret zostaje w Napoli - poinformował na swoim...