Przyszłość Cristiano Ronaldo wyjaśniona!

0
98

Saga transferowa z udziałem Cristiano Ronaldo właśnie dobiegła końca, według madryckiej gazety AS, gwiazdor Królewskich pozostanie w zespole prowadzonym przez Zinedine Zidane’a co najmniej przez rok.

Hiszpański dziennik As donosi, że Portugalczyk porozumiał się z władzami madryckiej drużyny i pewne jest, że będzie zawodnikiem Realu w sezonie 2017/2018. Wydaję się, że to koniec dyskusji na temat zmiany otoczenia jednego z najlepszych piłkarzy świata. Wśród zainteresowanych klubów wymieniano m.in. PSG oraz kluby chińskie. Do niedawna istniała także możliwość spektakularnego powrotu na Old Trafford, a sam Sir Alex Fergusson miał namawiać Cristiano na grę dla Czerwonych Diabłów.

Całe zamieszanie z odejściem Portugalczyka zaczęło się od oskarżeń o oszustwa podatkowe, natomiast sam zawodnik miał być niezadowolony, że klub nie staje w jego obronie. Skrzydłowy Realu poczuł presję i brak zrozumienia ze strony hiszpańskiej społeczności, w odpowiedzi tłumacząc się, że sam wystąpił do urzędu skarbowego z prośbą o sprawdzenie jaką kwotę powinien zapłacić na rzecz państwa.

 

Źródło: As

fot. pressfocus

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here