PSG podjęło decyzję w sprawie Krychowiaka!

0
152

W dalszym ciągu nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Grześka Krychowiaka. Wielokrotnie mówiło się o transferze, między innymi do Serie A bądź La Liga. Według doniesień L'Equipe, francuski klub podjął decyzję ws. Krychy!

Po bardzo nieudanym sezonie, pojawiło się wiele znaków zapytania przy osobie Krychowiaka. Wiele osób twierdziło, że transfer do PSG był kompletnym niewypałem, Polak dostał raptem kilak szans gry, nie zyskując zaufania w oczach Unaia Emery'ego. Wszystko wskazywało na transfer, zawodnikiem interesowały się przede wszystkim włoskie kluby z Interem Mediolan i Milanem na czele. Ale problemem była cena, bo wicemistrz Francji chciał odzyskać sporą część wydanych na "Krychę" rok temu pieniędzy. A było to ponad 30 milionów euro. Jak podaje L'Equipe, PSG podjęło decyzję ws. naszego zawodnika!

Według francuskiej gazety, działacze PSG nie chcą, by Krychowiak opuszczał Parc des Princes. Sztab szkoleniowy chce dać szansę dal Krychy w okresie przygotowawczym, Polak uda się na zgrupowanie do Stanów Zjednoczonych i tam ma walczyć o zaufanie trenera. 

 

źródło: L'Equipe

fot. pressfocus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here