Regulamin FIFA nieubłagany! Napoli blokuje wyjazd Milika i Zielińskiego na MME!

  Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik nie zagrają na Euro U-21! Napoli łapie się paragrafów, niczym tonący brzytwy! 

  Oto treść dokumentu:

  – W odpowiedzi na powołania Arkadiusza Milika oraz Piotra Zielińskiego na młodzieżowe mistrzostwa Europy chcielibyśmy poinformować, że SSC Napoli nie wyraża zgody na wyjazd obu zawodników na turniej.

  -Mieliśmy więcej niż 50 oficjalnych meczów w tym sezonie, a następny rozpocznie się już 30 czerwca. Wtedy nasi piłkarze rozpoczną przygotowania do sezonu 2017/18. Jako że młodzieżowe mistrzostwa Europy nie znajdują się w oficjalnym kalendarzu FIFA, kluby nie są zobowiązania do wysłania piłkarzy na ten turniej. Nie możemy mieć tych piłkarzy w klubie dopiero w drugiej połowie lipca.

  -Chcielibyśmy z góry podziękować za współpracę w tej sprawie i mamy nadzieję, że wkrótce otrzymamy od Państwa odpowiedź.

  Wszystko więc wskazuje na to, że obaj zawodnicy zjawią się tylko na zgrupowaniu seniorskiej kadry narodowej na spotkanie z Rumunią, a potem udadzą się na zasłużony urlop po zakończonym sezonie.

   

  Poprzedni tekst publicystyczny odnośnie sytuacji dwóch piłkarzy Napoli w związku ze zbliżającym się Euro U-21 można przeczytać TUTAJ. Wtedy wyjazd dwóch gwiazd polskiej reprezentacji wydawał się dość realny. Klub z Neapolu przesłał jednak pismo do Polskiego Związku Piłki Nożnej, blokując takową możliwość. 

   

  źródło: Twitter

  fot. PZPN

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również