Reprezentant Polski zasili Legię Warszawa?

0
76

Według serwisu legia.net, Rafał Wolski znalazł się na celowniku warszawskiego zespołu!

Serwis legia.net przygotował obszerny tekst na temat potencjalnych wzmocnień Mistrza Polski, w walce o obronę mistrzowskiego tytułu i wojaże na europejskich boiskach. Dariusz Mioduski podkreślał, że za wszelką cenę chce zatrzymać Odjidiję Ofoe na Łazienkowiej, jednak każdy scenariusz jest brany pod uwagę. Jeżeli Belg odejdzie z kadry Jacka Magiery, jego następcą może zostać Rafał Wolski! 24-letni zawodnik ma za sobą bardzo dobry sezon w barwach Lechii Gdańsk, gracz za bardzo dobrą postawę otrzymał powołanie do reprezentacji Polski. 

Legioniści chcą zakontraktować jeszcze klasowego środkowego napastnika, który godnie zastąpi Nemanję Nikolicia, który odszedł ze stołecznego klubu zimą. Tomas Necid, który miał dokończyć dzieło Węgra, nie odnalazł się w realiach polskiej piłki i jego transfer w lecie jest już przesądzony. Z Łazienkowską pożegna się także Waleri Kazaiszwili.

Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość Michała Pazdana oraz Jakuba Rzeźniczaka, obaj otrzymują atrakcyjne oferty zza granicy. 

 

źródło: legia.net

fot. Legia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here