Robert Lewandowski zaprezentowany przez Barcelonę na Camp Nou! Z takim numerem będzie grał Polak…

0
94
Robert Lewandowski fot MaciejGillert Shutterstock com
Fot. MaciejGillert/ Shutterstock.com

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany przez Barcelonę na Camp Nou! Wiadomo, z jakim numerem będzie grał reprezentant Polski.

Polak przeszedł do Barcelony z Bayernu Monachium 19 lipca tego roku na zasadzie transferu definitywnego za 50 milionów euro razem z bonusami. Po przejściu obowiązkowych testów medycznych podpisał z „Barcą” długoterminowy kontrakt do 30 czerwca 2026 roku. Środkowy napastnik dopiero dzisiaj został oficjalnie zaprezentowany na Camp Nou, ponieważ wcześniej drużyna przebywała na obozie przygotowawczym.

Z takim numerem będzie grał Lewandowski!

Nie wiadomo było, z jakim numerem będzie występował Robert Lewandowski w Barcelonie, ponieważ numer 9 należał do Memphisa Depaya. Media podawały, że były gracz m.in. Bayernu Monachium miał zapisane w swojej umowie z „Dumą Katalonii”, że musi występować z numerem 9. Doniesienia mediów okazały się prawdą. Gwiazdor wyszedł na oficjalną prezentację właśnie z takim numerem.

„Lewy” wyruszył na murawę, a następnie powiedział kilka słów po hiszpańsku. – Bardzo się cieszę, że jestem w Barcelonie! – zwrócił się do kibiców Robert. Później 33-latek wykonał kilka trików dla publiczności zgromadzonej na Camp Nou.

Źródło: FC Barcelona

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here