Ryan Gravenberch ocenił swoją sytuację w Bayernie Monachium! „Jestem zawiedziony”.

  Ryan Gravenberch z Bayernu Monachium skomentował swoją obecną sytuację. Zawodnik jest zawiedziony, że nie gra regularnie.

  Ryan Gravenberch został zawodnikiem Bayernu Monachium w letnim okienku transferowym tego roku. Na Allianz Arena przyszedł na zasadzie transferu definitywnego z Ajaxu Amsterdam za 35 milionów euro i podpisał umowę do 30 czerwca 2027 roku.

  Od tamtej pory w koszulce „Bawarczyków” rozegrał tylko 8 meczów we wszystkich rozgrywkach, strzelił 1 bramkę i zanotował taką samą liczbę asyst. Środkowy pomocnik jest zawiedziony, że nie gra regularnie pod wodzą Juliana Nagelsmanna.

  – Nie żałuję dołączenia do Bayernu Monachium. Ale szczerze mówiąc, jestem zawiedziony, bo chce grać. To jest normalne – powiedział Holender, cytowany na Twitterze przez włoskiego dziennikarza Fabrizio Romano.

  – Muszę to zaakceptować, ale to trudne. Koniecznie muszę też zachować spokój. Mam nadzieję, że po przerwie na reprezentację będę więcej grał – dodał.

  W Ajaxie Amsterdam ten zawodnik był przyzwyczajony do regularnej gry, ale być może wkrótce jego sytuacja się zmieni i Julian Nagelsmann będzie mu dawał więcej szans.

  Źródło: Fabrizio Romano – Twitter

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również