U-20: Pewna wygrana Polaków z Czechami

Podopieczni Jacka Magiery pokonali reprezentację Czech

Reprezentacja Polski U-20 pokonała Czechów 3:0 w towarzyskim meczu rozgrywanym w Łodzi. Podopieczni Jacka Magiery świetnie rozpoczęli to spotkanie i już do przerwy prowadzili trzema bramkami. Druga połowa należała do naszych rywali, ale Biało-Czerwonym udało się utrzymać korzystny rezultat.

Gdy Polska prowadziła 3:0, cofnęła się na własną połowę, jednak nasi rywale nie potrafili tego wykorzystać.

Polska 3:0 Czechy

Bramki: 8. Puchacz, 11. Łyszczarz (kar.), 16. Moder (kar.)

Polska: Majecki – Szota, Walukiewicz, Sobociński, Gryszkiewicz (31. Steczyk) – Strózik (67. Gutowski), Kanach, Łyszczarz (89. Makowski), Puchacz (C) – Moder (67. Kopacz), Góral (79. Benedyczak)
    Rezerwowi: Mleczko, Bułka, Chrzanowski, Kopacz, Bednarczyk, Chodyna, Benedyczak, Makowski, Steczyk, Slisz, Gutowski

Czechy: Jedlicka – Soucek, Klima, Kral, Holik – Rezek (62. Doudera), Havelka (77. Zitny), Janosek, Sadilek (85. Krejci) – Lingr (62. Granecny), Sasinka (C) (85. Sipek)
    Rezerwowi: Siska, Doudera, Fortelny, Granecny, Krejci, Pfeifer, Plechaty, Sipek, Zitny

AC Milan zremisował bezbramkowo z Juventusem w emocjonującym meczu...