test

  Urugwaj – Brazylia: transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć? | 07.07.2024

  Zapraszamy do śledzenia emocjonującego starcia na Copa America, które odbędzie się w nocy z 6 na 7 lipca o godzinie 3:00. Mecz Urugwaj – Brazylia rozegrany zostanie na Allegiant Stadium w Paradise. Jest to jedno z ćwierćfinałowych spotkań turnieju. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące możliwości oglądania transmisji tego wydarzenia na żywo, zarówno w telewizji, jak i w internecie.

  Urugwaj – Brazylia gdzie oglądać?

  Oglądanie meczu Urugwaj – Brazylia możliwe jest poprzez serwisy takie jak Viaplay oraz darmowe platformy STS TV, LVBET TV, Betclic TV.

  Urugwaj – Brazylia transmisja za darmo

  Transmisja za darmo dostępna jest na platformach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Dostęp wymaga założenia konta i dokonania minimalnego depozytu, a także postawienia zakładu. Nowi użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjne bonusy powitalne, które umożliwiają darmowy dostęp do meczu.

  Z każdego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do internetu, można korzystać z usług tych platform zarówno przez strony internetowe, jak i aplikacje mobilne (dostępne na Android i iOS).

  Urugwaj – Brazylia transmisja meczu w Viaplay

  Dla chętnych oglądać mecz na platformie Viaplay, wymagane jest założenie konta oraz wykupienie subskrypcji. Viaplay proponuje pakiet „Total” w cenie promocyjnej 44 zł / miesiąc przy umowie rocznej lub 55 zł / miesiąc w subskrypcji miesięcznej. Dostęp do transmisji jest możliwy na wielu urządzeniach jednocześnie, co umożliwia dzielenie się kontem.

  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.