test

  Wisła Kraków – KF Llapi: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie oglądać? | 11.07.2024

  Zaplanowany na 11 lipca 2024 roku, mecz Wisła Kraków kontra KF Llapi odbędzie się o godzinie 20:30. To spotkanie stanowi część pierwszej rundy eliminacji do Ligi Europy 2024/25. Szczegóły dotyczące dostępności transmisji tego emocjonującego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i online, przedstawiamy poniżej.

  Wisła Kraków – KF Llapi: gdzie oglądać?

  Spotkanie Wisła Kraków – KF Llapi będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanałach Polsat, Polsat Sport 1 oraz Polsat Sport Premium 1. Dostępne opcje transmisji online obejmują platformy Pilot WP, Polsat Box Go oraz Canal+online, wszystkie oferujące płatny dostęp do streamów.

  Wisła Kraków – KF Llapi: transmisja za darmo

  Transmisja spotkania Wisła Kraków – KF Llapi nie jest dostępna bezpłatnie. Dostęp do oglądania online oferują wyłącznie płatne serwisy streamingowe.

  Wisła Kraków – KF Llapi: transmisja meczu online

  Transmisję meczu można oglądać na platformie Pilot WP po zarejestrowaniu konta i wykupieniu pakietu z kanałami telewizyjnymi. Kanał telewizyjny Polsat, na którym będzie pokazywany mecz dostępny jest w pakiecie kanałów Lajt z reklamami, który można wykupić za 5,99 zł na miesiąc. Transmisję meczu za pośrednictwem platformy Pilot WP można obejrzeć na stronie internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – Android, iOS, Huawei; telewizory i inne urządzenia – Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

  Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie (promocyjna cena obowiązuje aż przez pierwsze trzy miesiące). Za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł można też wykupić dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online dostępna jest w formie strony internetowej oraz aplikacji, dzięki którym można oglądać transmisję nie tylko na komputerze, ale też na wielu innych urządzeniach takich jak smartfony i tablety (iOS, Android), telewizory smart tv i inne urządzenia (m.in. Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV). Z jednego konta klienta Canal+online w tym samym momencie mogą korzystać dwie osoby – można więc oglądać transmisje jednocześnie na dwóch urządzeniach.

  Platforma Polsat Box Go udostępnia transmisję z tego spotkania. Aby oglądać mecz należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie sportowym oferowanym przez Polsat Box Go znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. W Polsat Box Go jest opcja oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie – umożliwia to udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

  Kamil Gieroba
  Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz również

  Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.