Występ Lewego w meczu z Realem zagrożony!

0
100

Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Roberta Lewandowskiego przeciwko Realowi Madryt!

[reklama]

Kontuzja barku odniesiona przy okazji sobotniego hitu niemieckiej Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium a Borussią Dortmund okazała się poważniejsza niż przypuszczano. Kilka chwil po meczu z drużyną Thomasa Tuchela, kapitan reprezentacji Polski oświadczył, że uraz jakiego nabawił się w tym pojedynku to nic poważnego i jego bark jest tylko posiniaczony. Jak się okazało nie do końca jest tak dobrze. W dzisiejszym treningu Bayernu, Lewandowski brał udział w zajęciach z całą drużyną, jednak opuścił go po zaledwie 20 minutach. Taki obrót rzeczy sprawia, że występ Lewego w środowym starciu przeciwko Realowi Madryt stoi pod dużym znakiem zapytania.

Powyższe słowa potwierdza też agent Lewego, Cezary Kucharski, który w rozmowie z dziennikarzem RMF FM mówił:

Występ Roberta w tym meczu… jest zagrożony. Uraz barku jest bardzo trudny do wyleczenia w tak krótkim czasie, to skomplikowany staw. Potrzeba na to czasu. Lekarze do samego końca będą walczyli, by Robert zagrał w tym meczu. Na szczęście jest on otoczony najlepszą opieką. Szansa jest.

Dziennikarze niemieckiego ‘Bilda’ stwierdzają, że jeśli Lewandowski zagra z Realem, to na pewno nie będzie w swojej pełnej dyspozycji. Pozostaje czekać na decyzję sztabu medycznego Mistrzów Niemiec.

fot. Pressfocus

źródło: RMF FM, Bild

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here